facebook
twitter
email
pes1
pes2

Vážení dárci,

v současné době běží plnění mističek pejsků z útulků v ČR :-) Děkujeme předem za nakrmení pejsků!

Tým Psí přání

23
28
127080,-
pot-primo
2000,-
CHYBÍ
33%

Pot Primo, Dogpoint

divider Doplňující informace:
Pot Primo je z celé smečky nejstarší psí kluk. Odhadujeme věk kolem 8 let. Patří ke smečce psů odebraných  z nevhodných podmínek.
Nedaří se nám identifikovat plemena, která se u něj v minulosti "potkala". Je to drobnější malý pes, který aktuálně váží 5,45 kg a více už neporoste. K jiným psům se umí chovat – přeci jen žil celý život ve smečce a v rámci zachování zdraví se museli všichni naučit spolu více, či méně, vycházet. Nikdy se nepotkal s jinými psy, než je "jeho smečka" – z prvotního kontaktu s jiným psem bude tedy spíše vyděšený a z toho mohou plynout jeho reakce (útěk, obrana). Předpokládáme, že ale stačí krátká chvilka a pochopí, že strach není na místě. Velmi rychle (i přes prvotní paniku) přilne k člověku a je z něj mazel a věrný ocásek. Na děti reaguje dobře (stejně jako na dospělé).V životě se nesetkal s téměř žádnými situacemi, který by měl dobře socializovaný pes zvládat (život v bytě, městské situace,...). Na vše tedy reaguje strachem, než pozná, co se děje. Obrovskou výhodou je, že manipulace s ním není vůbec problém – ani v největším strachu se neožene a nekousne (ozkoušeno opakovaně od příjmu až po denní ošetřování, kdy trpělivě drží). Na vodítku ještě neumí a s jejich dlouhodobějšímu umístění v karanténě se u nás ještě neměli šanci naučit venčení venku.Vztah ke kočkám neznáme. Není vhodný k celoročnímu pobytu ven. Je to pejsek, který bude potřebovat velkou dávku trpělivosti a vše naučit, jakoby to bylo štěně. Čeká tedy na páníčka, který s tímhle vším bude počítat a bude jeho průvodcem životem. Nejlépe by mu bylo u starších lidí, jelikož nejvíce ze všech pejsků trpí odloučením od jiných psů a lidí.
PŘISPĚT DO MISTIČKY:
granule
3000,- Kč


DALŠÍ DÁRKY:

Děkujeme za zájem, ale již není co vybírat
Darovat dárek

Pomozte nám i pejskům v České republice a zašlete dárcovskou SMS s textem: DMS PESVNOUZI na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč.
Více na www.darcovskasms.cz