Akim, Dočasky De De

AKIM

“Tak jsem tady nakonec i já, kdo se uchází o další domov z mnoha opuštěných pejsků. Jmenuji se Akim a jsem roční kříženec labradora. Ve skutečnosti jsem prostě věčně natěšené, akční torpedo, veselý neunavitelný kluk, co miluje své lidi, mazlení, dovádění, společnost páníčka a když se tetě povede mě trochu navit, tak jsem na chvíli i pes, padlej na vlast, na gauči. Jsem středně velký fešák, mazel a kámoš pro aktivní lidi, co neradi zahálejí a nuda je pro ně cizí. učím se všem psím dovednostem a jsem moc šikovný a chytrý pes, za pamlsek metám salta a snažím se dohonit, co jsem dosud zameškal u nesprávných lidí.

Mám radost, když můžu dovádět třeba se psí kámoškou, která bude stejně hravá a temperamentní jako já. Takže máte – li pocit, že vám chybí vzpruha, verrný parťák, co vás nespustí z očí a pro kterého budete Bůh, jsem tu a rád bych u vás bydlel na trvalo. Váš Akim.”

Akim je roční puberťák, který k nám přijel z rodiny, která se ho vzdala. Je to větší kříženec typu labrador, energický krásný pes, který potřebuje hodně vyžití a dostatek pohybu, aby vybil svou energii. Je to velký mazel a i když byl zpočátku trochu nedůvěřivý k cizím lidem socializace mi jde dobře a víceméně s nikým nemá problém.

S ostatními pejsky vychází dobře, byla by pro něj ideální vetší hravá fenka, na dovádění, zábavu a společné hry. Je to úžasný kluk, s milou, přátelskou povahou, milující své lidi, bez kterých je velmi nerad. Byl zvyklý na stálou společnost člověka, takže doma sám nevydrží, s tím je potřeba začít pracovat. Je čistotný, rád spí po boku svého pána, nehodí se k malým dětem, z důvodu své energie, díky níž by je nechtěně v zápalu hry, mohl třeba porazit atd.

Hledáme mu velmi zodpovědné majitele, ideálně v domě se zahradou psí kamarádkou, dostatek pohybu a vyžití venku, jistě vhodný o na psí sportování apod.
Potřebuje stabilní jisté zázemí, páníčky, kteří se mu budou mít čas věnovat , co nejvíce.

Akim je je ošetřen tabletou Simparika, odčerven, čipován, očkován komplet. Je kastrován.

Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Plzni, po dohodě s Danielou. Předkontrola či návštěva v budoucí rodině, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Info o vás a podmínkách pro Akima, pište na mail : dipu@seznam.cz, tel : 602 259 705

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 2 000 Kč
Walter Gebert 500 Kč
Anonymní dar 100 Kč
Anonymní dar 100 Kč
Anonymní dar 300 Kč
Dagmar Jindrová 800 Kč
Klara Fojtikova 300 Kč
Petra Schwarzová 200 Kč
Ivana Heboussová 500 Kč
Celkem 4 800 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 800 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 800 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022077

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila