Aldebaran, útulek Tábor

Aldebaran odjel do nového domova, mističku převezmou ostatní pejsci v útulku :)

Aldebaran je nejjasnější hvězda souhvězdí býka, souhvězdí, ve kterém se se vší pravděpodobností narodil náš nejmenší psí obyvatel útulku.

Aldebaran je úplné psí miminko, nyní je mu odhadem osm týdnů, sladce cupitá, hodně spinká, dělá spoustu loužiček a vyžaduje spoustu a spoustu lásky. Hvězdné je nejen jeho jméno, ale ve hvězdách je i jeho budoucí váha velikost. Naše očekávání a odhady jsou středního rázu, neposkytujeme však záruky. 🙂

ZDRAVOTNÍ STAV: Aldebaran je očkovaný, ošetřený proti vnitřním i vnějším parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ? Aldebaran je nepopsaný list papíru, pejsek, který má otevřeny všechny cesty a může být úplně kýmkoliv. Hledáme rodinu, která s ním s láskou a pochopením projde štěněcím věkem, s trpělivostí zvládne jeho pubertu a bude s ním se vší láskou a péčí i v jeho stáří. Aldebaran ocení štěněcí školičku, hodí se do rodiny s rozumnými dětmi a především bude rád za vyrovnaného a přátelského psího sourozence, který mu bude vzorem v psím světě.

U nás mu dělá psí chůvu naše interní basetka Coffee, dodává mu pocit bezpečí, předává mu svůj klid a vyrovnanost, učí ho správným způsobům a benefitům, které může čekat od člověka. : – ) Coffee domov nehledá.

V případě zájmu o adopci Aldíka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život štěňátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 2 400 Kč
Denisa Zvěřinová 100 Kč
Lenka Doubková 500 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022136

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila