Bailey, Dočasky De De

BAILEY

Ahoj všem!! Jsem pes Bailey (čti Bejli) , hledám nový domov a jestli se chceš o mně dozvědět víc, čti dál.
Mám krátký čumák a zatočený ocas, jsem kříženec mopsíka a je mi 5 let, vážím 15 kg a díky pohybu a dietním granulím se postupně dostávám do formy, protože jsem byl poněkud prostorově výraznější.

Moje panička se dostala do životních nesnází a už se o mě a mou psí sestru nemohla dál starat, tak mě teta odvezla k mým dočasným páníčkům – Pavlínce a Ondrovi, a teď s nimi bydlím v Praze.

Jsem opravdu velice hodný, čistotný, veselý a dokonce umím i pár povelů. Zbožňuji procházky, ale na vodítku někdy trochu tahám – a že mám sílu! Nejradši jsem v pelíšku, ležím na dece a nebo okouním v kuchyni – to je totiž moje oblíbené místo, kde nejradši asistuju.

Lidi i psy mám moc rád, všechny nadšeně vítám a rozdávám pusinky. Když přichází návštěva, funguji jako zvonek a štěkotem oznamuji, že se někdo blíží.

Moji dočasní páníčci mi hledají nový, stálý domov. A na výběru si dají hodně záležet, jsem totiž velký miláček a každý si mě ihned zamiluje.

Chtěl bych k sobě někoho aktivního, kdo má rád pohyb a dokáže mě na vodítku usměrnit. Starší babičky nebo dědové mě neutáhnou. Rád bych bydlel v bytě a za dalšího psího kamaráda nebo kamarádku bych byl moc rád, protože jsem byl zvyklý na menší smečku.

Když jsem sám, nahlas si stýskám, takže prosím, buď se mnou po celý den a nebo si mě klidně ber do práce, jestli můžeš. Tam se totiž chovám, stejně jako všude jinde, naprosto vzorně. Jízdu autem snáším dobře, většinou si lehnu a spím. MHD je pro mě výzva, ale učím se.

Nejlepší by bylo, abychom se předem seznámili a zjistili, jestli k sobě patříme. Musí přeskočit jiskra! Váš Bailey.”

Bailey je 5 ti letý kříženec mopse, který k nám přijel se svou sestřičkou Štěpánkou a dvěmi dalšími fenkami. Je to jedním slovem : Zlato!! Úžasný, moc hodný a mazlivý kluk, vděčný za každé pohlazení a pozornost svého pána, kterého oddaně následuje na každém kroku. Je to milující a věrný kamarád, naprosto pohodový pejsek, s typicky skvělou mopsí povahou. Přijel s větší nadváhou, ale na tom už krásně zapracoval a má již skoro 3 kila dole. Je velice aktivní a velmi rád venku dovádí a hraje si, doma je klidný, vzorný a obrovský mazel.
S pejsky ani fenkami nemá problém, žil ve smečce menších pejsků a rád by také doma nějakou príma psí kámošku.
Bailey nadevše miluje své lidi a nerad je sám doma, tudíž hledáme rodinku, kde by mohl být, co nejvíce se svými lidmi, nebo s vámi klidne může i do práce, socializovaný je naprosto skvěle.
Potřebuje hodné, aktivní, laskavé páníčky, se kterými vytvoří pevné pouto a získáte v něj naprosto dokonalého přítele, za odměnu.

Bailey je zdravý, odblešený, odčervený, kompletně očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Návštěva možná po dohodě s Pavlínkou v dočasné péči v Praze. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Na pejska přispěli

Marcela Michalcová 500 Kč
Jaba Frolíková 667 Kč
Hana Nohejlová 100 Kč
M. Truhlářová 500 Kč
Irma Foitová Dobrová 500 Kč
Karel a Jarmila 400 Kč
Iveta Kučerova 200 Kč
MICHAELA Lojek 333 Kč
RICARDA VOGELOVA - přesunuto z Jessie & Ája na Bailey 300 Kč
Lucie Satrapova - přesunuto z Jessie & Ája na Bailey 500 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022073

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila