Baily, útulek Tábor

🤎 BOŽSKÝ BAILY 🤎 – MÁ VŠECHNO, CO SI MŮŽEŠ PŘÁT

Baily nám vyrazil dech, přijel a šokoval nás, úplně nás odzbrojil. A paf jsme pořád, i po desítkách těžkých, náročných, nekomfortních situacích, kterými si s námi prošel, jsme stále zcela paralyzované. Ptáte se proboha proč? ⁉️

🥰 Baily je boží! Je tak fajn, jak jsme dlouho nezažili. Jste připraveni na ten neuvěřitelný výčet jeho vlastností? Tak se připravte a čtěte:

🤎 HLAVA: Baily je neskutečně vyrovnaný, klidný, přemýšlivý a uvážlivý pes. Jeho úchvatná corsí hlava není jen oku krásná, ale je prostě plně funkční! : – ) Baily zvažuje, hodnotí, vymýšlí.

🤎 POVELY: Sedne, lehne, přiběhne, dá pac, jen když na to pomyslíte. A co teprve, když to vyslovíte a dáte odměnu? Otevře se vám nekonečné pole možností, jaké triky a blbinky Bailyho naučit.

🤎 SRDCE: Miluje všechny lidi, bez rozdílu věku a pohlaví, miluje fenečky a chová se k nim jako dokonalý gentleman.

🤎 TĚLO: Ve svalnaté bulloidní skořápce je duše velkého a vyrovnaného psa. Splněný sen každého člověka, který chce nabušeného krasavce, ale bez extrémního nadbytku teriéříi energie, nebo naopak milovníka plemene cane corso, který chce však menší verzi.

👀 JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Baily se hodí vlastně kamkoliv. Pod rukami pejskařů si zvykne na jakékoliv prostředí. V životě byl zvyklý na zázemí venku, ale bude rád i za přístup do domu či byt. Snaží se být čistotný, byť označit teritorium si jako správný samec zkusí. Nic neničí, svého pelíšku si váží. Milá fenečka v domácnosti mu bude skvělou kamarádkou. Psího brášku by si nepřál, ale s trochou tréninku dokáže negativně nereagovat ani na psí samce na procházkách. Jiná zvířátka nemáme vyzkoušená, ale na milovníka drůbeže nebo koček ho úplně neodhadujeme, bude tedy lepší, když v nové rodině jiná zvířátka nebudou. Na děti zvyklý není, ale větší a rozumné děti mu nijak nevadí. Přejeme si pro Bailyho úžasné psí lidi, kteří využijí jeho potenciál. Budou s ním pracovat, cvičit, učit se nové věci, cestovat, chodit do kaváren, na výlety. Otevřou mu celý svůj život a on si bude užívat aktivní život po boku svých nových majitelů.

✔️ ZDRAVOTNÍ STAV: Baily je zcela zdravý, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

🙏 V případě zájmu o adopci božského Bailyho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Bailymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

🤩 Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz

www.utulektabor.cz/1j/

Na pejska přispěli

Jana Tichá 1 000 Kč
Anonymní dar 800 Kč
Jitka Chvapilová 1 000 Kč
M. Truhlářová 500 Kč
Anonymní dar 100 Kč
Jana Tichá 500 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Ivana Svobodová 1 000 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Celkem 6 050 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 6 050 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 6 050 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023013

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila