Barunka, U Šmudliny

Fenka

10 let? neodhadnutelný věk – s jistotou senior

mops

* rodina ji vyhodila po odstěhování se z ubytovny, nalezená zubožená v potoce – umístěna 7. 7. 2022 OÚ

* handicapovaný pes – slepý

Rozhrňte dav a poklekněte před tou naší nádherou. Je to urozená, sebevědomá dáma plná temperamentu. Naše milovaná Barunka má za sebou opravdu hrozný osud. Žila u rodiny, která útulek pravidelně zásobuje podobně zuboženými psy. Nikdy se však nepodařilo dokázat, že je to jejich pes a co s ním vlastně všechno prováděli. Zanechalo to následky hlavně na jejím zdravotním stavu a vzhledu. Na duši naštěstí ani tak ne. Bára je pohodová psí kámoška s vůdčí osobností, s oslnivou září a sebejistou povahou. Hodila by se ke staršímu člověku, který ji dopřeje svobodu a volnost pohybu. Na vodítku je to pro ni nepřizpůsobivé a nechápající. Žije v domě s trvalým přístupem ven. Zahradu má k dispozici jak se jí zachce. Je obrovský mazel, miluje lidskou společnost, drbání, mazlení. Má ráda děti, které ji poškrabkají. Byla by vhodná k babičce nebo dědovi, kterým je smutno. Načechrají ji pelíšek, připraví dobré jídlo a nebudou mít na ni příliš velké nároky. Ona se rozhodla být důležitou dámou a tím také je. Zahradu ohlídá a jestli máte pocit, že je malá, slepá nebo “bůhvíjaká”, Bára vám ohlásí cizího člověka, příjezd kurýra, zvaného i nezvaného hosta. Je to prostě šéfová. Nehodí se k dalším zvířatům – psy ráda nemá a vyjíždí po nich. Podobné je to u koček. Byla v hrozném zdravotním stavu. Nyní je zdravá, při síle, v kondici.

Naočkovaná, odčervená, odblešená, po operaci oka – muselo ven, bylo bolestivé, plné vředů. Je po dentální hygieně. Zbyly jí čtyři zuby – strava se musí být kvalitní a třeba ji přizpůsobit.

Je u nás už několik měsíců, bylo toho na ni hodně a mezitím se u nás nerozhárala. Proto je velká pravděpodobnost, že je vykastrovaná. Takže nám bylo doporučeno vyčkat. Pokud by se hárala, majitel si musí dodatečně zajistit kastraci.

Pokud máte o Báru zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz a my se vám ozveme (může to být i s odstupem několika dní, nebojte se, ozveme se).

S adopčním poplatkem 2000,-

Krásné děvče, které se k nám dostalo v otřesném stavu a užilo si své. Nyní má za sebou veškerá možná vyšetření, je po operaci oka. Čeká na nový domov. Ale než se dostane domů, bude to jistě ještě chvíli trvat. Proto bychom Barunce chtěli koupit Bravecto, Karsivan, odčervující tablety Milbemax. Děkujeme

Na pejska přispěli

Michaela Brzobohatá 3 000 Kč
Petra Novotná 200 Kč
Anonymní dar 400 Kč
Markéta Husková 500 Kč
Lenka Martínková 100 Kč
Renáta Pesrová 200 Kč
Lenka Dudová 500 Kč
Marek Dobrovolný 1 000 Kč
Anonymní dar 200 Kč
Celkem 6 100 Kč

Bravecto, Karsivan, Milbemax (splněno)

Vybráno 2000 Kč z 2 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 100 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 6 100 Kč z 6 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek U Šmudliny, Tachov
Tachov - Vítkov (objekt bývalých kasáren)
724 583 768
psiutulekusmudliny@seznam.cz
http://www.utulek-tachov.cz

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022410

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila