Bayley, Psí depozitum Litvínov

BAYLEY

Bayley je 10 měsíční holčička kříženec Amstafa (nar. Duben 2021), je veselá, kontaktní a bezstarostná holčička. Dokud nejde o jídlo, potom má největší starosti s tím, jak ho z vás vyžebrat a je v tom nejlepší!

Má úžasnou milující povahu. Lidi miluje, tak moc, že umí člověka pěkně poskákat, podrápat a velmi vytrvale se dožadovat pozornosti. S tím souvisí i těžký nesouhlas v podobě štěkotu a jiného naříkání, když má zůstat chvilku sama. Třeba jen v chodbě před toaletou v rámci domácnosti. Pracujeme na zlepšení a pokroky jsou znatelné dá se říct z hodiny na hodinu. Nicméně je potřeba počítat s tím, že v novém domově může zkusit původní taktiku, aby se jí dostalo pozornosti a přítomnosti lidí. Přes noc odpočívá v kleci, kam chodí dobrovolně a je v klidu, pokud s ní zůstanu v místnosti.

Zatím skvěle vychází s ostatními psy. Venku je naprosto nekonfliktní a bezproblémová. Umí s nimi skvěle a slušně komunikovat. U původních majitelů byla jedináček a tak ji chvilku trvalo, než se rozkoukala ve smečce v domácnosti mezi dalšími dvěma psy. Pár dní měla tendence odhánět je od lidí, které si uzurpovala pro sebe. Byla by šťastná jako jedináček s veškerou pozorností a láskou jen pro sebe. Zvládne se ale začlenit i do funkční a bezproblémové smečky.

Miloučká je i vůči ostatním zvířatům, kočky pozoruje, případně tajně olizuje, u větších zvířat jako jsou koně nebo krávy je spíš nejistá.

Aktuálně se učí, že samota je v pořádku a slouží k odpočinku, že na vodítku se chodí bez tahání a začínáme s tréninkem dobrovolného ošetřování. To především kvůli drápkům, které má přerostlé a zasloužily by si péči. Na všem a dalším bude potřeba pracovat nadále v adopci. Z poslušnosti zvládá spolehlivě sedni.

V minulém domově byla spousta hodin sama zavřená v kleci, a tak ji teď vše učíme :)

Postupně budeme její pokroky doplňovat na zeď našeho fcb profilu :) Zkusíme se seznámit i s městem, dětmi atd.. :)

INFO K ADOPCI:
Bayley se nachází u dočasné tety Veru na Plzeňsku, přesně v Konstantinových lázních. Do adopce bude moci odejít po karanténě a veterinárním vyšetření, cca nejdříve v půlce března. Ale již je možné Bayley navštěvovat a v případě vážného zájmu ji mít v rezervaci po seznámení a dodržení podmínek.

Do adopce odejde očkovaná, čipováná, odčervená, kastrovana, po sepsání adopční smlouvy a složení adopčního poplatku. Podmínkou adopce je alespoň 3x návštěva pejska u dočasné tety. Adopční poplatek činí 2100, -.

Pokud máte zájem tuto slečnu adoptovat, prosíme, nevolejte nám, ale napište nám na email Bayley@psidepozitum.cz tyto informace:

Jak se jmenujete, odkud jste? /Proč jste sr rozhodli pro adopci Bayley? /Jak dlouho bude sama a kde? /Co od Bayley očekáváte a jaké aktivity s ní plánujete? Co Bayley můžete nabídnout :)

Děkujeme a budeme se na zájemce moc těšit :)

Na pejska přispěli

jindřich bureš 50 Kč
Hana Skopcová 200 Kč
Lukáš Chytil 500 Kč
Petra Poslední 200 Kč
přebytek z velkého přání 498 Kč 498 Kč
Jana Středová 500 Kč
Alena Chramostová 200 Kč
Jaroslava Goldová 200 Kč
Olena Melnychuk 1 000 Kč
Petra Šlegrova 200 Kč
Jana Středová 500 Kč
Renáta Pesrová 200 Kč
Celkem 4 248 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 248 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 248 Kč z 4 000 Kč

0

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022047

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila