Benchie, útulek Tábor

BENCHIE – OVČÁCKÝ MAZEL A ŠAMPIÓN

Benchie je veselý, inteligentní, dobře ovladatelný, věrný, nenáročný, pracovitý, mazaný, energický, ostatně jako každý německý ovčák. Díky genům kolie je však i jemný, citlivý a miluje společnost lidí. Smečka je pro něj to nejcennější na světe a nejhorším trestem je pro něj samota. Ke svému pánovi a rodině je velmi přítulný a silně citově vázaný. Benchie si z kolie vzal jen to nejlepší a trápí ho pouze samota, kterou opravdu nemá rád. Chce být s rodinou, smečkou a potřebuje najít vnitřní klid a jistotu, že ho již nikdo neopustí. Tyto vlastnosti z něho činí psa všestranného, vhodného pro hlídání, mazlení, výcvik, psí sporty či práci a aktivní život. Bude dokonalým rodinným společníkem, který vás donutí zvednout z gauče a vyrazit na pořádnou procházku.

Máme tady sečteno podtrženo úžasného ovčáckého psa, který bude spokojený se svou novou rodinou, pokud s nimi bude trávit hodně času a bude plnohodnotným členem smečky. Je to úžasný a milý pes, který pouze potřebuje najít stabilitu, jelikož ztráta domova s ním velmi zamávala. Je to kluk citlivý a u nás si stále zvyká a stejně tak v novém domově bude několik týdnů až měsíců neklidný a bude hledat to, co v životě ztratil. Benchie se nepřenese přes změnu za noc a hledá trpělivé páníčky, kteří se nezaleknou trochy štěkání a naříkání. V odložení na místo se již nyní velmi zlepšuje, ale když pána vidí a nemůže k němu, je to pro něj utrpení, které ho snad opravdu i bolí na těle.

Na vodítku chodí krásně, náhubek pochopil za jednu vycházku, zvládá česání a veškerou manipulaci, je spolehlivě čistotný, nic neničí, povely mu nejsou cizí a každý den prahne po objevování nových úkolů a výzev. Potřebuje pracovat nejen tělem, ale i myslí, která má opravdu hodně co nabídnout. Bude-li mít jeho nový páníček jakékoliv kynologické ambice, Benchie je pes, který v každé disciplíně bude šampiónem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Krásný, božský, proovčácký. Byt či dům s přístupem dovnitř. Rodinu, která chce psa zapojit do každodenní rutiny, se kterou bude moct dělat ideálně úplně všechno. Rodinu, která ocení jeho spolehlivost jako pohybového senzoru a hlídače, ale hledá i přítulného mazla. Vztah k jiným zvířatům či dětem nemáme vyzkoušený, ale očekáváme dobrý a pod správným vedením jistě zvládnutelný. Je to pes, který bude hlavně rád za společnost.

ZDRAVOTNÍ STAV: Benchie je kluk zdravý, který nyní nabírá ztracená kila a svalovou hmotu, posiluje, jeho kondice se zlepšuje. Jako u téměř každého ovčáka, očekáváme ve stáří oslabení kyčlí. Benchie je kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je jeho kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci Benchieho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Benchimu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

Na pejska přispěli

Anonymní dar 1 000 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Celkem 2 000 Kč

Miska

Vybráno 2 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 2 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023021

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila