Bertík, Dočasky De De

BERTÍK

“Jmenuji se Bertík a můj život se tak nějak nešťastně zamotal. Jako mládě jsem se dostal do útulku a pak jsem bydlel přes dva roky s páníčkem. Jenže nějak se to celý zvrtlo a já jsem skončil, ošklivě zraněn, v nemocnici. Měl jsem kolem hlavy a krku omotanou gumičku a ta mi vrostla dost hluboko pod kůži. Hojil jsem se několik týdnů na klinice a teď čekám u tety na svou vysněnou rodinu. Jsou mi asi 3 – 4 roky a jsem obrovský mazel a úžasňák. Jsem malý střapatý klučina, co zažil krušné chvílí, ale na lidi jsem nezanevřel a toužím po milých a aktivních páníčcích, co mi dají lásku a hodně pozornosti, kterou si užívám ze všeho nejradši. Jsem veselý a hravý kluk, rád se tulím a miluju procházky a dovádění venku. Mám rád kámošky fenečky a se psími kluky vyjdu po seznámení také, ale nekdy se mi nějaký nemusí hned líbit.
Rád bych našel moc fajnovou rodinku, která mě bude milovat a nikdy už mě neopustí. Váš Bertík.”

Bertík je asi 3 – 4 letý maličký kříženec, váží kolem 6 kilo. Původně byl adoptovaný z útulku a měl domov, kde po 2,5 letech domácí situace vyústila jeho zraněním, kdy měl navlečenou kolem hlavy již vrostlou gumičku, která se musela operativně vypreparovat z hluboké tkáně.

Bertík veškeré ošetřování zvládl skvěle a všem ukázal, jak skvělý a trpělivý je to pejsek. Po zhojení přijel k nám do dočasné péče, kde nyní čeká na nový domov.

Bertík je velmi hodný a mazlivý, společenský a přátelský kluk. Miluje lidi a mazlení, je aktivní a veselý. Má rád procházky a válení v trávě, užívá si každou vaši pozornost, za kterou je nesmírně vděčný.

S pejsky vychází dobře, s některými se jen musí postupně seznámit, doma by uvítal nějakou hravou malou kamarádku na dovádění. Je hodně temperamentní a jistě by se hodil i na agillity či jiné psí sporty, kde se vydovádí.

Doma o samotě kňučí, pláče, tudíž do bytu, kde bude zůstávat sám, se nehodí. Ideální by pro něj bylo bydlení v domečku se zahrádkou, se psí parťačkou, kde se mu majitelé budou hodně věnovat.

Nehodí se k malým dětem.

Bertík je odblešený, odčervený, čipovaný. Kastrace a očkování ho čeká.

Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě s Ivetou.

Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705

Na pejska přispěli

Anonymní dar 258 Kč
Hana Marikova 300 Kč
542 přebytek z pronájmu skladu 542 Kč
Natálie Masopustová 200 Kč
M. TRUHLÁŘOVÁ 500 Kč
Hana Konečná 1 500 Kč
Celkem 3 300 Kč

Miska

Vybráno 2 758 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 300 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019405

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila