Bora, Klášterec

Haf lidi, u nás v útulku se rozmohl takový nešvar a to, že si tady moji spolubydlící dávají inzeráty. Nechci být samozřejmě pozadu, to dá rozum a tak jsem si také jeden nadiktovala:

Jmenuji se Borinka, jsem cca roční psí holčička NO, vážím kolem 35 kg a jsem pořádně ztřeštěná. Fakt, už od narození, mám prostě radost ze života a blbnutí je mým koníčkem.. Jen mému páníčkovi se to asi moc nelíbilo a tak mne za to trestal tím, že mě přivazoval za nožičku a bohužel mi ji tím zdeformoval, protože nemohla správně růst :-(

Jednoho dne se mi ale podařilo se psí kámoškou utéct a to mě zachránilo. Dostala jsem se do parádního útulku v Klášteci nad Ohří, kde se o mne postarali a mimo jiné jim stav mojí nožičky nebyl lhostejný a tak jsem po pár dnech jela na prohlídku do Prahy a následně pak na operaci. Bylo to vážně za pět minut dvanáct, protože kdybych na operaci nešla (já tedy jela), zničilo by mi to postupně kolínko i kyčel a uznejte, že to v jednom roce života vážně nechcete, vždyť mám všechno teprve před sebou :-)

Teď jsem po rekonvalescenci a tak se rozhlížím po novém domově, kde si mě budou hýčkat a budou rádi, že mají takové štěstí, jako jsem já :-) Protože stačí jeden pohled do mých zářících očí a hned je vám lépe na duši. Nebo malé či velké poblbnutíčko (já jsem k dispozici vždy) a to by bylo, abyste se neusmívali i ve spánku :-)

Nafotila jsem pár fotek, podívat se můžete zde: https://www.facebook.com/pg/utulek.klasterecn.ohri/photos/?tab=album&album_id=2352325924816590&ref=page_internal

Já vím, že se vám budu hned líbit a že mě budete určitě chtít, ale kdyby jste náhodou už doma měli plno, tak mě aspoň sdílejte :-) Děkuju.

A vy ostatní, komu se líbím, tak šup, volat k nám do útulku, ať na sebe nemusíme čekat moc dlouho. Tady je to sice prima, mám tady psí kámoše, spoustu dvounohých kamarádů, se kterými chodím pravidelně ven, ale vlastní domov je prostě vlastní domov :-) Však to ty můj budoucí páníčku, určitě víš :-)

Info na telefonu +420 602 952 692 (prosím neposílejte mi sms, ani zprávy na fb, ADOPCE řeším pouze telefonicky. Děkuji za pochopení.

Na pejska přispěli

Anonymní dar 300 Kč
Celkem 300 Kč

Pamlsky, geloren, dezinfekce

Vybráno 300 Kč z 5 000 Kč

Miska

Vybráno 0 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 300 Kč z 9 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019015

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila