Charlie, útulek Tábor

CHARLIE – UHLOVĚ ČERNÝ MEGA KRASAVEC

Charlie je uhlově černý mega krasavec, kterého si každý zamiluje. Jeho podmanivá oříšková očka, mohutné lícní kosti a kudrlinky dostanou do kolen nejen mladé slečny, ale uchvátí i pořádné mužské.

Charlie je božskou kombinací, kdy jeho temný a energetický jin vyvažuje světlý a veselý jang. Odpovídá to i tomu, že by se mělo jednat o křížence německého boxera a Chesapeake Bay retrívra, což je opravdu unikátní kombinace. Má díky tomu krásně hranatou hlavu, atletické tělo a na zádech neposlušně zvlněnou srst.

Je velmi veselý, spontánní, energický, akční a hravý. Neměl v minulosti příliš mantinelů, pravidel, a tak hodně zkouší, co může a nemůže či co mu projde. Pracovně mu rádi říkáme „ty náš spratečku“, protože i když je to dospělý chlap, připomíná spíš malého kluka či puberťáka, který tak trochu přerostl rodičům přes hlavu. Což u Charlie není problém, protože on má hlavu proklatě vysoko. Naštěstí je v jádru velmi hodný, a tak se za to na nás nezlobí. Také je to poznat na tom, jak hrozně, hrozně, ale hrozně miluje veškeré hračky. Rád aportuje, ale míček se musí vyměnit za jiný míček, jinak neodevzdá ten původní a radši si bude hrát na honěnou, což ho taky dost baví.

Je to pejsek, který pod rukama nezkušeného člověka divočí, zlobí a blbne. Dostane-li však slovní, ale jednoznačnou výtku s výstrahou, je z něj ve vteřině hodný klouček, který poslouchá a ani neštěkne. Ale tento stav trvá zase jen vteřinku. Má však ale nádherný potenciál! Jakmile bude ve stabilním prostředí, kde bude zaručený režim, jednotná pravidla a bude se s ním trpělivě a kontinuálně pracovat, rozkvete v dokonalého parťáka. Již nyní umí krásně sedni, lehni a dávat pacičky. Na oplátku, ale jako každé trdlo, vydatně skáče a tahá na vodítku, které příliš nezná. Procházky však trénujeme, zvládá základní manipulaci, ošetření, nasazení postroje i náhubku.

ZDRAVOTNÍ STAV: Charlieho narozeniny připadají na 4. 11. 2014, je mu tedy šest let. Je to statný a zdravý kluk se silnou imunitou a vrcholovou kondicí. Je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je jeho kastrace.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ:
Charlie je kus chlapa a hledá k sobě silné majitele. Mladé aktivní lidi, kteří chtějí výletovat, běhat, trávit se psem hodně času v přírodě. Hodí se do domu se zahradou s přístupem dovnitř i do bytu. V útulku nám nic neničí, až na milované hračky. Vybavení svého kotce si váží a je čistotný. Bude potřebovat režim a řád, jasná pravidla, trénovat, makat, běhat, unavit tělo i mysl. Prostě žít opravdu aktivně a naplno. Pro svůj elán se nehodí k dětem, starým lidem a ani k slabším osobám. Nebyl bohužel správně socializován na jiná zvířata a nehodí se k nim. Možná by časem, po pořádné dávce práce, akceptoval nějaké fenečky na procházce, ale doma musí být jedináčkem.

Máte-li o Charlieho zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Charlie bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Charliemu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Na pejska přispěli

Jaroslav Posekaný 500 Kč
Anonymní dar 100 Kč
Anonymní dar 200 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Jan Procházka 200 Kč
Štěpánka Petrášková 400 Kč
Kateřina Hlaváčová - přesunuto z Charlese na Charlieho 300 Kč
Dagmar Jindrová 500 Kč
Peřina František 500 Kč
Celkem 2 850 Kč

Miska

Vybráno 2 850 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 2 850 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019195

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila