Coudy, Dočasky DeDe

“Dal bych nevím, co všechno za to, najít člověka, který mě nebude neustále přehazovat jako horkej brambor, což jak vidíte, opravdu nejsem.
Jmenuju se Coudy a moje panička byla pěkný číslo. Od doby, co si mě pořídila, se pořád někam stěhuje a dává mě hlídat tomu anebo onomu. Přitom já jsem věrnej pes, co by za ní dal život a za těch 5 let, co jsem na světě, jsem nepřestal toužit po milujícím člověku, co by mě nezradil.
Před pár měsíci mě v noci dovezla na psí hotel, už jsem byl zas na obtíž a pak se už neozvala. Čekal jsem, vyhlížel jsem, ale už jsem jí nikdy neviděl.
Teta říká, že je to pro mě to nejlepší, co mohla udělat, protže já si zasloužím mnohem, mnohem víc a lepší domov, který nikdy nekončí. Mám obrovský srdce a všechny lidi miluju. Jsem sice velkej silnej pes a moc výchovy jsem neměl možnost poznat, ale nikdy bych nikomu neublížil, jen na mě prostě nikdy nikdo neměl čas. Člověk má být zodpovědný za toho, kterého k sobě navždy připoutá a proto i vy buďte zodpovědní, než si pro mě přijedete. Váš Coudy.”

Coudy je mohutný 5ti letý staford, kterého nezodpovědná majitelka odložila na hotelu, odkud si ho již nevyzvedla a po nějaké době smluvně svěřila do naší péče. Je to kámoš s velkým bull srdcem, miluje svoje lidi a se svými pány má skvělý věrný vztah. Byl zvyklý i na děti, k nimž je hodný, nicméně vzhledem k jeho temperamentu a síle, bychom ho spíš k dětem nedoporučovali, aby se snad neporazil nebo nechtěně nezranil. Je čistotný, pamlsky si bere opatrně a jemně.
Coudy je velký mazel, s úžasnou veselou povahou, je to silný robustní pes, který potřebuje podobně stavěného pána. Nikdo ho moc neučil poslušnosti, takže je hodně divoký a určitě potřebuje zdatného sebevědomého pána, který pro něj bude bezvýhradná autorita.
Je to velmi akční a energický kluk, který potřebuje velmi mnoho vyžití, při kterém uplatní svou sílu a temperament.
Momentálně je umístěn v hotelu pro pejsky, kde s ním není žádný problém, ve svém pokojíčku nic neničí ani neštěká, je nadšený, když může běhat a jistě by uvítal zaměstnat při nějakém bull sportu nebo jiné aktivitě.
Jak vyjde se psy, nemáme vyzkoušené, respektujeme bezpečnost všech hotelových pejsků, proto je zde Coudy veden jako jedináček.
Pro Coudyho hledáme velmi zodpovědné majitele, se zkušeností s Bull psy a s jejich výchovou, fyzicky zdatné a silné jedince, kteří nebudou mít problém s jeho taháním na vodítku, které se musí odnaučit a obecně s jeho sílou.
Je to velice hodný, přátelský kluk, který měl bohužel, jako mnoho jemu podobných psů, velkou smůlu na nevhodné majitele.
Coudy je odčervený, odblešený, čipovaný, kastrovaný, bude očkovaný, Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě v dočasné péči, Neratovice. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz. nebo tel : 602 259 705 Za fotky děkuji

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 500 Kč
Anonymní dar 500 Kč
Monika Pokorná 2 000 Kč
Dagmar Jindrová 1 000 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022139

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila