Coudy, útulek Tábor

Hééj čéče, já jsem nějakej Coudy! Jsem sedmiletej kříženec, to byste neuhádli čeho. Život je paráda, miluju hračky, procházky, dobré jídlo a mazleníčko. Kdo by taky tohle, čéče, neměl rád že, jo? To by musel bejt nějakej blázen, bo co.

Vzpomínáte na postavu extravagantního a dost potrhlého dobráka Codyho ze seriálu Krok za krokem? No tak tenhle seriálový Cody se převtělil do psa a aby byl lépe maskovaný, přidal si do jména navíc písmenko. : – )

Coudy žil od malička se svým milovaný páníčkem, žili jenom spolu a pro sebe. Páníček bohužel podlehl i přes svůj mladý věk zákeřné nemoci a Coudy se najednou ocitl na světě úplně sám. Přestože to pro něj musel být šok a musel cítit ze všech těch změn obrovskou nejistotu, oklepal se velmi rychle a nabízí nám každou vteřinu svou usměvavou tlamičku a rozzářené vykulené oči.

Coudy je akční a hravý, plný elánu a chuti do života. Je to rozverný smíšek, který s vámi bude vyrážet na procházky, běhat i dovádět s věncem buřtů. Dokáže však stejně dobře padnout na pelíšek a po zbytek dne odpočívat.

ZDRAVOTNÍ STAV: Coudy je kastrovaný, očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. U Coudyho se občas objeví třes hlavy a končetin, který je spojený s neoperovatelným nálezem na páteři, mezi hrudním a bederním obratlem. Nyní zkoušíme léky, zda Coudymu sednou a zmírní bolest a otok v daném místě, což by mohlo vést k odeznění třesavky. Coudy není nijak omezen na pohyblivosti, naopak pohyb miluje. Kyčle jsou jako u většiny ovčáků rizikové a na stáří ho artróza nejspíše čeká, nyní ho však nijak netrápí a nelimitují. Komplexní krevní hodnoty má Coudy zcela v pořádku a netrápí ho žádné nemoci. Je to hravý juchar, u kterého bychom těžko tušili problémy, kdyby nebylo občasného třesu. Díky vyšetření ale nyní víme, že se neděje nic akutního, co by mu mělo bránit ve štěstí a nalezení nového domova.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Coudy by rád bydlel v rodinném domku se zázemím uvnitř se svým člověkem, umí žít i v bytě, doposud tak se svým páníčkem žil, je vzorně čistotný, neštěká. Co se týče jiných zvířátek, nemáme jeho chování ozkoušeno. Domníváme se, že po zodpovědném seznámení by mohl odjet bydlet k psí ségře, zdá se, že by zvládl i soužití s kočičkami.

V případě zájmu o adopci Coudyho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Coudymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 1 000 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Silvie 200 Kč
Dagmar Jindrová 800 Kč
Anonymní dar 200 Kč
Ivana Taševská 300 Kč
Lucie Karasová 300 Kč
Dominika a Dixie 200 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Celkem 4 150 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 150 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 150 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022116

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila