Daisy, Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat

Daisy je cca 8letá setří dáma, kterou její majitelé totálně zanedbali. Měla obrovský nádor vyrůstající z dělohy, který prorostl ven zadečkem. Musela podstoupit dvě operace, které byly velmi náročné, hodně jsme zvažovali, jestli to riskneme, nakonec ano a vyoperoval se z ní nádor velikosti pomela. K tomu měla ještě velmi špatnou a nekvalitní zašedlou matnou srst a všude po břiše a v podpaží krvavé boláky. Nádor tlačil na vnitřní orgány a Daisy se nebyla ani schopna vyvenčit. Po operaci z ní doslova vyletělo metrové hovínko! Celkově vypadala velmi zbídačeně a byla kost a kůže. Její léčba nás stála skoro 20 tisíc a léčení trvalo tři měsíce, ale dala se krásně dohromady. Po nádoru ani památky, dnes by nikdo ani nepoznal, že podstoupila takovou vážnou operaci, jak se krásně spravila a hlavně jsme jí dávali vitamíny a potravinové doplňky na srst a tam došlo až k zázraku! Má dneska úplně jinou srst! Doslova se jí měnila před očima! Dnes má Daisy hebounkou, měkkou a krásně zdravou plavou barvu. Daisy vypadá jako opravdová vznešená šlechtična a taky se tak nese. Ví, že je krásná, a že jí to moc sluší.

Co o Daisy píše paní pěstounka:
Hygienu doma zvládá bez problémů, chodíme s ní ven 4x denně a doma vydrží. Je to umazlené a hodné zlatíčko. K mužům je opatrnější, ale pokud se k ní přistupuje hezky a trpělivě, rychle si na lidi zvykne. Děti jí nevadí. Na ostatní psy si musí zvyknout, ze začátku jí to trvalo, ale už domácí psy vyzývá ke hře. Ze začátku si misku a jídlo před nimi hlídala, dneska už spolu sedí a jí společně. Má silné lovecké pudy. Venku chodí na volno a dá se přivolat, ale nesmí tam nic běžet. To pak jde lovit. Kočky doma neprohání, ale venku by je chtěla chytit.

Daisy je určitě pes na doma. Ven do kotce určitě ne. Je to už starší dáma a má trošku problémy s klouby. Na procházky chodí moc ráda, zvládla taky pár výšlapů v Beskydech, ale jsou dny, kdy třeba tři hodiny v kuse leží nebo má problém se zvednout. Určitě patří domů, dovnitř, do tepla. Venku v kotci žila celý svůj předchozí život a stačilo. Procházky určitě ano, ale na aktivní psí sporty nebo běhat vedle kola to už není.

Je očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, kastrovaná. Po prodělané onkologické operaci ani památky.

Na svůj nový domov čeká ve Frýdku-Místku, tel. 731 089 709. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz. Adopční poplatek 1, 000 Kč.

Na pejska přispěli

Jana Janeskova 150 Kč
Tereza Cempírková 200 Kč
Jakub Svačina 500 Kč
Martina Živná 300 Kč
Radka Brožíčková 500 Kč
Celkem 1 650 Kč

Miska

Vybráno 1 650 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 1 650 Kč z 3 000 Kč

0

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2018066

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila