Falco, Psí depozitum Litvínov

FALCO

Představíme Vám náš nový příjem.

Jmenuje se Falco a je to takové hrozné trdlo. Narodil se v únoru roku 2021, takže stále mládě :D Falco je labrador hnědého zbarvení.

Bohužel moc výchovy nepobral, ale u nás je velmi ucenlivy a bohužel se vše nové musí učit u nás. Správného chování a nějaký ten základní výcvik ho musí v novém domově naučit i nový páníčci.

Je to šílený mazel, miluje hračky, děti i zvířata. Je tedy vhodný i do domácnosti s jinými zvířaty nebo s dětmi. Ale jelikož moc rád umazluje k smrti a skáče na lidi jak si zamane, doporučujeme Falca spíše k větším dětem, no znáte to :)

Falco je čistotný a taky velmi ucenlivy. Falco byl k nám odevzdán svým původním majitelem, a to z toho důvodu, že ničí. U nás je sice ve venkovním kotci, ale neničí. Podle nás jen potřebuje spousta pohybu a nějakou zábavu, aby neměl potřebu si hledat zábavu v podobě ničení. Tím se také dostáváme k tomu, že má menší nadváhu. Týráný nijak není, vypadá vcelku spokojen :)

Byli bychom i přesto rádi, kdyby opravdu bydlel v teplu domova, tak, jak je od mala zvyklí. Ale páníčci i tak musí počítat s tím, že když neničí u nás, nemusí to být tak pravidlem u nich doma.

Od nového páníčka očekáváme, že Falco se bude učit věci tak, jak se to učí v dočasné péči. Že bude mít trpělivost a chuť s ním pracovat.

INFO K ADOPCI:
Falco se nachází v dočasné péči v depozitu Litvínov. Do adopce bude moci odejít po karanténě a veterinárním vyšetření, cca nejdříve v na konci března. Ale již je možné Falca navštěvovat a v případě vážného zájmu ho mít v rezervaci po seznámení a dodržení podmínek.

Do adopce odejde očkovaný, čipováný, odčervený, kastrovaný, po sepsání adopční smlouvy a složení adopčního poplatku. Podmínkou adopce je alespoň 3x návštěva pejska u dočasné tety. Adopční poplatek činí 2100,-.

Pokud máte zájem Falca adoptovat, prosíme, nevolejte nám, ale napište nám na email Falco@psidepozitum.cz tyto informace:

Jak se jmenujete, odkud jste? /Proč jste se rozhodli pro adopci Falca? /Jak dlouho bude sám a kde? /Co od Falca očekáváte a jaké aktivity s ním plánujete? Co Falcovi můžete nabídnout :)

Děkujeme a budeme se na zájemce moc těšit :)

Na pejska přispěli

Ladislava Vnouckova 500 Kč
Monika Nováková 300 Kč
Kumárka - přesunuto z Falca na Connie 200 Kč
Iveta Hartmanova 200 Kč
Petra Červinková 200 Kč
Dagmar Jindrová 800 Kč
Marcela Pospíšilová 200 Kč
Jana Vojkůvková 500 Kč
Olga Popelková 500 Kč
Cora a Meryl 500 Kč
Kateřina Vnoučková 100 Kč
Nikola Vyležíková Körbelová 200 Kč
Celkem 4 200 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 200 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 200 Kč z 4 000 Kč

0

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022064

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila