Hugo, Útulek Tábor

Hugo je pes pevných zásad, klidný, vyrovnaný, oddaný, věrný, odhodlaný, má rád pravidelný režim a řád. Miluje válení v trávě, stabilní zázemí a energické procházky. Skvěle vychází se ženami a po vytvoření důvěry se rád mazlí, tulí a hraje si. Hugo je rozený vůdce, z hloubi duše ochránce rodiny a slabších. Nejančí, neřeší, nepanikaří, ale chrání. Kdyby žil v přírodě, byl by to ten správný vůdce, který by chránil svou smečku a dbal na její bezpečí. Hugova přirozená povaha se ještě zesílila tím, že žil v rodině s malým dítětem, kde nebylo klidné prostředí a ne vždy se muž (vůdce) choval ke slabším členům smečky dobře. Odtud pramení jeho „handicap“, že začne bránit nejslabší členy smečky před nebezpečím, a to bohužel i před jinými členy smečky. Hugo se nikdy nebrání vůči silnějším, ale brání ty slabší, dojde-li k jejich byť i jen domnělému ohrožení. Tedy pokud je Hugo s jedním člověkem, funguje bez problémů, nemá totiž koho chránit a co řešit. A sám je rád za to, že ho někdo jiný vede, udává mu pravidla a on nemusí nad ničím přemýšlet a nic řešit. Velmi důležité je také to, že se Hugo nikdy neobrátil vůči slabším. Má tedy vlastně velmi krásnou povahu podobnou rytíři v lesklé zbroji, který bojuje proti nespravedlnostem a utrpení druhých. Také nikdy nikoho nekousl, pouze hrozil a dával informaci, že se situací nesouhlasí. Kdyby byl Hugo „agresor“, už by měl na triku hodně pokousaných lidí, ale on takový není. Jemu jde pouze o to ochránit svou smečku, když vidí nestabilitu vůdce, ale vždy v zájmu nejslabších, kterým je ubližováno. Venku už se naučil seznamovat s každým velmi rychle. Bez problémů začne rozdávat pusinky hodným slečnám a hezkým fenečkám, má prostě vkus :-). U psů a velkých chlapů je trochu opatrnější s důvěrnostmi, ale také hned přátelský a v dobré náladě. Už začal lidem znovu důvěřovat, je to prostě veselý a hravý mazel. Rád lítá pro míčky, ale odevzdávání už se mu nechce :-). Celkově hračky miluje, byť je rychle ničí. Vždy si oblíbí všechny fenečky, a tedy by se hodil i k psí slečně – podobné velikosti. Nemá problémy ani s jinými psy, ani když ho provokují. Problém by však mohl nastat při stanovení postavení ve smečce, hodně by tedy záleželo na povaze druhého psa. Hugo potřebuje vhodné vedení – pozitivní, rozumné, důsledné, ale rozhodně žádný nátlak, vypjaté emoce a hrubé zacházení. Pokud budete vědět, co děláte, ocení silného vůdce a bude Vás následovat až na kraj světa.
Plemeno: americký stafordšírský teriér
Stáří: 8 let

Kdyby to tedy šlo, si něco přát, tak já bych chtěl Foresto obojek, nebo klidně dva ať mám na sezónu. Protože ten, který mám není tak dobrý a já jako fakt hrozně moc nesnáším ty malé potvory co mi pijou krev… brrr jen si na ně vzpomenu a mám husinu. Takže to by bylo super a moc by mi to pomohlo. A pak taky ty dezinfekce, co tu tety potřebujou, aby to tu zůstalo čisté, jako na deky a podlahu.

Na pejska přispěli

Naďa Cihlářová - přesunuto z Huga na Tonyho 300 Kč
Anonymní dar - přesunuto z Huga na Tonyho 200 Kč
Anonymní dar - přesunuto z mističky na přání 800 Kč
Ludmila Dušková 500 Kč
Hana Horáková - přesunuto z mističky na přání 800 Kč
Zuzana Hasnedlová - přesunuto z Huga na Tonyho 200 Kč
Jitka Suchánková - přesunuto z mističky na přání 200 Kč
Alena Trčová 300 Kč
Lucie Macháčková - přesunuto z Huga na Tonyho 150 Kč
Michaela Macková - přesunuto z mističky na přání 200 Kč
Michaela Macková 200 Kč
Anonymní dar 500 Kč
Zuzana Gábová 400 Kč
Zdenka Aujezdská 200 Kč
Daniela Uhlířová 500 Kč
Milena Štěpánová 300 Kč
Petra Ptáčková 200 Kč
Lenka Macnerová 200 Kč
Vendula Čejková 250 Kč
Karolína Szajnová 200 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Štipčák a Jarkovská 1 500 Kč
Štipčák a Jarkovská 1 500 Kč
Silvie Zdražilová - přesunuto z Tima na Huga 100 Kč
Celkem 9 850 Kč

Foresto obojek a dezinfekce (splněno)

Vybráno 5850 Kč z 5 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 9 850 Kč z 9 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019004

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila