Jawa, Dočasky De De

Jmenuji se Jawa a jsem holčička z Vlkodaví říše. Jsou mi 3 roky a vážím 45 kilo, jsem drobnější, než ostatní vlkodavové.

Přišla jsem se představit, abych našla svůj ráj, své lidi, kteří mi ukáží cestu, po které potom společně půjdeme až do konce našich dní. Měla jsem rodinku, ale tam se něco nepovedlo, postupně jsem ztrácela jistotu, neměla jsem řád, začala jsem si trochu více dovolovat, začala jsem si hlídat pelech, jídlo, občas jsem na někoho doma zavrčela a nakonec jsem i dokázala párkrát kousnout. Majitelé mě předali tetě, která mě občas hlídala a znala mě, takže ted hledáme zodpovědného majitele, který mou nejistou duši dokáže zase uklidnit.

Jsem hodná holka, ráda se mazlím, ale určitě situace musíme společně doladit. Se psy venku nemám problém, ale doma žárlím a raději bych byla jako jedináček, vaše Jawa.”

Jawa je 3 letá kříženka vlkodava, drobnějšího vzrůstu, které se vzdali majitelé. Je to velký obřík, s velkým, dobrým srdcem ale musí si ty své pravé lidi počkat. Je velmi vnímavá, ráda se mazlí a své lidi má moc ráda, je hodně citlivá, má základní poslušnost, ale dokáže být i paličatá.

Bývalí majitele ji hodně rozmazlovali, neměla řád, jistotu a chyběla ji autorita, proto se její výchova vymkla z rukou a vzájemný vztah uz nešel napravit. Doma začala atakovat psy, lidem dávala důrazně najevo, že vše patří jen jí. Hlídala si pelech, místo, jídlo a dokázala zavrčet a poslední dobou se i ohnat a kousnout.

U nás má Jawanka řád a pravidla, není s ní větší potíž, ale majitel nesmí polevit a usnout na vavřínech, ona potřebuje svého člověka s přirozenou autoritou, zkušeného pejskaře, který jí kromě lásky a jistoty, dá také jasné mantinely a citlivým pozitivním způsobem s ní bude pracovat na vzájemné důvěře. Je to skvělý milující pes, jen potřebuje najít toho pravého člověka.

Jawa zde vyjde i se psy, ale jen pod zkušeným dohledem, jinak se jistě nehodí k feně a raději bude jako jedináček.
Pro Jawu hledáme zodpovědný a stabilní domov ideálně v domě se zahradou, u lidí se zkušeností s pošramocenou duší vlkodava. Nehodí se k dětem, je přiměřeně aktivní, ale není to žádný sportovec, také vzhledem k mírné spondyloze hrudní páteře, potvrzené u nás RTG a vyšetřením ortopeda, kyčle má v pořádku.

Jawanka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě, ideálně více, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Návštěva možná po dohodě s Lucií v dočasné péči, Praha, na tel : 773 522 906. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Za fotky děkujeme Jakub Petřík.

Na pejska přispěli

Jana Keprdová - přesunuto z Jawy na projekt Generátor 2 000 Kč
Jana Kvasnicová 113 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Dagmar Jindrová 800 Kč
Willy Wonka 237 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Rafik 250 Kč
Kristýna Žáková 300 Kč
Katka 150 Kč
Celkem 5 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 5 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019225

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila