Jokie, Dej Pac

Jokie je asi 2 letý kříženec, pravděpodobně ovčáka a labradora. Váží 30 kg a měří 70 cm v kohoutku – má krásné dlouhé nožky.

Jokie je aktivní, hravý, veselý a přátelský pes. Velmi rychle se učí, umí základní povely. Neskáče na lidi, velmi dobře reaguje na pamlsky. Na vodítku chodí přímo vzorně.

Jokie má značný strach z mužů a z lidí, kteří jej chtějí hned při prvním setkání dlouze hladit, všude mu sahat a neustále mu vyplétat stopovačku z pacek. Potřebuje několik dnů čas na získání důvěry a pak s ním lze velmi dobře manipulovat, i tak je více citlivý na bříško – myslíme si, že se mohl v minulosti zamotat do ohradníku, drátu nebo něčeho podobného a nebo je to způsobeno tím, že má citlivé trávení a bříško jej dřív dost bolelo. Z posledního důvodu je na dietě pro citlivé trávení.

Jokie je zvyklý žít v bytě, nic neničí a je čistotný. Samotu zvládá perfektně, je hodný a tichý. Jokie byl odchycený 31. 1. 2019 v Jarošově nad Nežárkou, kde pobíhal s obojkem a vodítkem.

Jokie se po roce vrátil z adopce. Potřebuje zkušenějšího a fyzicky zdatnějšího páníčka, který s ním bude pracovat a dá mu potřebný výcvik. V předchozím domově toto neměl a bohužel to dopadlo tak, že svou páníčku kousl.

Jokie je jistý a vyrovnaný, pokud se mu nastaví černobílé hranice. Pak je to štastný pes. Pokud bude jeho pán váhavý nebo příliš přemýšlivý, Jokie to okamžitě vycítí a začne se chovat dosti nelogicky, je to jeho obranná reakce ze strachu, že by se měl podílet na rozhodování. Je potřeba jej v těchto situacích usměrnit a ukázat mu, že není potřeba, aby přebíral vedení on. Jakmile Jokie zjistí, že vedení není na něm ale na páníčkovi, je rázem uvolněnější a sebejistější. Při situacích, kdy zkouší štěkat na psy za plotem, nebo při pokusech o útok na jedoucí auta, má sklon k přenesené

Na pejska přispěli

Jana Vaňková 150 Kč
Martina Radomska 300 Kč
Ivana Tužinská 500 Kč
Ilona Šišková 400 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Dagmar Jindrová 900 Kč
Anonymní dar 300 Kč
Hana Geržová 300 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019181

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila