Ketty, Dočasky DeDe

” Moje jméno je Ketty a jsem Belgická ovčácká slečna. Bude mi teprve 7 měsíců a můj životní start se hodně nepovedl. Žila jsem zavřená v chlívě, se slepicema a toužila po lásce, pozornosti a hlavně aktivitě a pohybu. Přijela jsem hubená a začervená, teta mě dávala delší dobu do kupy. Teď už jsem zcela fit a rozhlížím se po vhodném domově, kde ví, jak pracovat s Belgičáky. Jsem velice aktivní a pracovitá holka, miluju a ctím své lidi a ráda bych opravdu velmi zodpovědné majitele, kteří mě nenechají zahálet a budou se mnou pracovat. Zpočátku jsem byla nedůvěřivá, ale stává se ze mě sebevědomá holka, s vlastním názorem a jednou budu skvělá fena, budu – li mít správný přístup majitelů a výcvik.
Jsem zvyklá bydlet i spávat doma, ale potřebuju hodně vyžití venku, ideálně cvičák, zaměstnání a pilování výchovy.
Ostatní psy jsem dříve neměla možnost poznat, chovám se dominantně, ale vyrovnaný psí kámoše, na dovádění by se mi moc líbil. Budu vás čekat u tety a budu se těšit! Vaše Ketty.”

Ketty je 7 měsíční Belgické ovčanda, které se naštěstí vzdali majitelé, nepřizpůsobiví občane, co ji drželi v chlívě. přijela zanedbaná a hubená, měla parazity a trpěla prujmy. U nás se dostala do kondice, je zdravá a vyhlíží nové majitele a konečně ten správný domov.
je to skvělá, pracovitá fena s typickou povahou Belgičáků. Věrně ctí své pány, oddaně k nim vzhlíží. Je veselá, hravá, učenlivá a velmi chytrá, je to i mazel, stále odrostlé mládě, které potřebuje maximum pozornosti, výchovy a vyžití venku. Bude skvělá, najde li zkušené majitele, kteří plemeno znají a dokáží ji zaměstnat, má základní vycvik a ovládá povely.
K fenám se chová dominantně, vyhovoval by ji spíše psí kamarád, samec, vyrovnaný a vychovaný. Hledáme pro ni bydlení v domě se zahradou, nikoli venku v kotci či boudě. Hledáme aktivní pány, se zkušeností s plemenem, kteří s ní budou intenzivně pracovat, stabilní zázemí a velké srdce člověka.
Ketty je odblešená, odčervená, čipovaná, očkovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Radkou Praze, na tel : 777 310 185.
Podmínkou adopce je pozdější bezvýhradná kastrace.
Nachází se poblíž Jesenice u Prahy.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 za fotečky dekujeme

Na pejska přispěli

Lucia Valachová 5 000 Kč
Lenka Koutská 600 Kč
M. Truhlářová 500 Kč
Hana NOHEJLOVÁ 100 Kč
Lucie Beránková 200 Kč
DANUŠE TRONÍČKOVÁ 150 Kč
Inka Mejzlíková 150 Kč
Celkem 6 700 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 6 700 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 6 700 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022155

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila