Lenny, útulek Žim

Lenny je krásná ovčanda s PP (CHS kontaktována). Je velmi chytrá, mladá, hravá a aktivní. Většího mazla a superkontaktního, i když temperamentního psa, byste hledali široko daleko. Potřebovala by svou lásku někomu dát a využít svou aktivitu a netrávit čas v útulku. Je velmi přátelská k lidem, akorát trochu skáče ve snaze se přivítat. Výchova ji dosud lehce minula, ale svou chytrostí a chutí spolupracovat vše jistě brzy dožene. Hygienické návyky zatím taky moc neovládá, ale možná to na nás jen hraje v kotci :-) Věříme, že v domácnosti by se snažila více. Momentálně by pro ni bylo lepší bydlení v domečku se zahrádkou, pouze s přístupem dovnitř k rodině, která se jí bude věnovat, trávit s ní čas, cvičit s ní a vychovávat. Lenny je 5 let a váží 22 kg. Vyrůstání jako dříví v lese, někde v boudě na zahradě má dost. Na ostatní psy přes kotec samozřejmě štěká, ale při bližším kontaktu a vypuštění do výběhu je najednou velká kamarádka, snese malé i velké psy, je něžná a skoro by se dalo říct, že je to “socializační pes”, je naprosto výborná! Teď si zaslouží žít už jen krásný život.

Do adopce odejde očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, na zádkladě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči, s podmínkou kastrace (ještě v režii útulku).

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 2 800 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Anonymní dar 200 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022127

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila