Max, AniDef - útulek Žim

MAX

Co Vám budeme povídat….letošní vánoce pro Maxe nebyly moc šťastné a my věříme, že naplněná mistička či nový domov mu určitě vnesou nový vítr do života.

Max je náš obřík, který sotva stál na nohou. Byl přijatý od majitele původně na hlídání na hotel, ale s nálepkou agresivního psa. Po dohodě s majitelem, který na něj nemá čas a nezvládá ho, mu hledáme domov.

Je to kříženec středoasiata, uznává své lidi a svého pána, na cizí si musí zvyknout. Štěká na ně ze strachu, nestalo se nám, že by se vrhal sám do konfliktu, v nejistotě raději ustoupí do bezpečné vzdálenosti. Je naučený na manipulaci a procházky s košíkem.

Po seznámení je z něj ale miláček, co se chová trochu jako štěně, touží po lidské společnosti, mazlení, hlazení na břiše.

Případný zájemce by měl počítat s více návštěvami útulku, ale odměnou bude oddaný nádherný velký pes. Hledáme pro něj zkušenějšího a fyzicky zdatného majitele, se zodpovědným přístupem, ideálně se zkušenostmi s asiaty.

Max váží 45 kg a to je příliš hubený, potřebuje posílit svaly a nabrat hmotu. Domov musí být bez dětí a ideálně bez dalších zvířat.

Max by byl i dobrým hlídačem, ale jeho zdravotní stav není ideální a potřebuje lásku a péči svého člověka. Max má bohužel zpřetrhané vazy v obou kolenech, jedná se o starší zranění. Po příchodu málo jedl, měl pravděpodobně bolesti, po veterinárním vyšetření začal brát léky proti bolesti a teď mu intenzivně hledáme domov, abychom mohli pokračovat v jeho léčbě v domácím prostředí! Jakmile si zvykne na novou rodinu a bude s ním snažší manipulace, čeká ho operace, kterou bude hradit AniDef.

Je to mladý pes, který by pro svého pána udělal cokoliv.

Do adopce odejde očkovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazený příspěvku na péči, s podmínkou kastrace. Kontakt 736 769 601

Na pejska přispěli

Yvona Svobodová - přesunuto z Maxe na Berta 2 000 Kč
Eva Brožková 600 Kč
Ami (Maggie) 500 Kč
Radka Žúborová 100 Kč
Slaboška 500 Kč
Anonymní dar 1 000 Kč
David Strbačka 100 Kč
Radmila Táboříková 200 Kč
Kateřina Štětková 1 000 Kč
Celkem 6 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 6 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 6 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022005

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila