Minnie, Cool Critters

Minnie, fenka, kříženka, přibližně 11 let stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Byla pozitivně testována na srdeční červivost, momentálně prochází léčbou. Střední velikost, 15 kg.

Minnie se nikdy v životě neměla dobře, má za sebou opravdu špatnou minulost. Byla zachráněna z příšerného útulku na Ukrajině, kde vedoucí vybírala dary a zároveň nechávala svoje psy umírat hlady. Minnie zachránila Julia a převezla ji do svého útulku na Ukrajině. Když začala válka, podařilo se Julii všechny psy evakuovat, a tak se Minnie dostala k nám. Když přišla, byla jen kost a kůže, doslova chodící kostra, ale nám se ji podařilo postupně úspěšně vykrmit.

Minnie se se psy snáší dobře, ale o žádného ze psů v našem azyli nejeví zájem, kromě Victory, se kterou kamarádí a bydlí spolu s ní v kuchyni. V noci spí obě přitulené na jednom pelíšku. Lidé ji nezajímají, jediné, co od nás chce, je jídlo. O hlazení nemá zájem. Minnie žije u nás v kuchyni už přes půl roku, i když se o ni celou dobu staráme a přes dva měsíce jsme ji krmili z ruky, pořád nám tak docela nevěří. Ale to je prostě Minnie, má zkrátka takovou povahu a my ji stejně máme rádi!

Minnie je čistotná, ale neumí chodit na vodítku. Raději by neměla chodit na procházky, je pro ni vhodné jen venčení na zahradě. Kvůli dlouholeté podvýživě a špatné péči se u ní nikdy pořádně nevyvinuly svaly. Minnie je moc hodná na kočky a naše kočka Kitty, která také bydlí v kuchyni, se k ní může v noci přitulit.

Minnie hledá klidný domov na venkově v domě se zahradou. Minnie nemůže žít ve městě. Ke štěstí potřebuje jen jídlo a teplý pelíšek. Určitě není vhodná do kotce, musí mít neustále přístup do domu. Hledáme někoho, kdo bude akceptovat Minniiny osobní hranice a nechá ji v klidu dožít posledních pár let jejího života. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

Na pejska přispěli

Ondřej Tlustý 500 Kč
Lenka Šromová 1 000 Kč
Aleš Dvořák 500 Kč
Monika Tůmová 1 000 Kč
Sabina Jůzková 200 Kč
Radka Jiříková 200 Kč
Michaela Kavková 200 Kč
Michaela Machová 100 Kč
Anonymní dar 300 Kč
Celkem 4 000 Kč

Pelíšek s paměťovou matrací a inkontinenční podložky do pelíšku

Vybráno 2000 Kč z 4 300 Kč

Miska

Vybráno 2 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 8 300 Kč

0

Informace o útulku

Cool Critters z.s.
Kadlín 21, 277 35 Mšeno u Mělníka
607 901 042‬
hello@coolcritters.org
https://coolcritters.org/cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023372

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila