Olivie, Tábor

Kam bychom se poděli bez múz a inspirace? Jak by náš svět vypadal, kdyby umělci neměli nápady? Zbylo by nám jen pusté, jednotně šedé místo, a to by byla veliká škoda a nuda. Když Vás múza políbí, dokážete v životě realizovat cokoliv. A když je tou múzou naše sladká Olivie, které byla inspirací energická Olivia Newton-John, dá se očekávat i zápletka muzikální, barevná, neonová, kýčovitě osmdesátková, což vždy najde své milovníky.
Naše Olivie je zárukou jemné energie, šťavnaté osobnosti plné zábavy a elánu. Je to vždy a opravdu vždy pozitivně naladěná psí slečna s hromadou nápadů a životní inspirace. Má ráda asi vše a všechny, moc ji baví svět, který objevila, a po opatrném prozkoumání se do každé aktivity pouští naplno. Jedná se o výstavní unikát, zcela originální kříženku všeho možného a díky tomu je prostě neuvěřitelně krásná na těle i na duši.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Olivie by chtěla být hodně se svými páníčky. Není příliš samotářská a chce být součástí všeho. Byl by z ní skvělý office dog, celodenní společnice a taková canisterapeutka pro všechny. Nemá nic proti společnosti jiných psů, fen či hodných dětí. Jediné, co jí vadí, je nedostatek společnosti nebo zavřené dveře, ale samotu už se učí zvládat a chvilku dokáže vydržet počkat. Užilo by ji na nějaké blbinky, psí triky, agility, tanečky či cokoliv kreativního.

ZDRAVOTNÍ STAV: Olivie je naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově. Zdravotně je na tom dobře, trápí jí pouze polštářky u tlapek, které musí ochodit. Celý život byla zavřená v bytě, a tak nebyly její nožičky zvyklé na tvrdou zem. Musí zatím chodit hlavně po trávě na krátké procházky. Časem si polštářky zvyknou a ztvrdnou. Do budoucna musí nový páníček počítat s veterinárním ošetřením zoubků. Není to nic hrozného, ale bude třeba s tím počítat.

V případě zájmu o adopci Olivie Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Olince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Na pejska přispěli

Jana Kvasnicová 300 Kč
Dagmar Jindrová 800 Kč
M. Truhlářová 500 Kč
Lukáš Danhel 500 Kč
Lucie Černá 100 Kč
Majka Hrazdilová 200 Kč
Martin Benka 400 Kč
Anonymní dar 500 Kč
Milada Mayerová 500 Kč
Daniela Jírovcová 200 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023040

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila