Paddy, Cool Critters

Paddy, pejsek, kříženec (nejspíš saluki), přibližně 4 a půl roku starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost, 19 kg.

Paddy je opravdu úžasný pes a jeho příběh je výjimečný. Původně byl zachráněn v Kataru, kde byl nalezen na ulici s obojkem zarostlým hluboko do krku a zlomenou přední nohou, která je nyní zahojená s mírnou deformitou. Dodnes se léčí z toho, co mu lidé způsobili. V Kataru měl nulovou šanci na adopci. Jedna odvážná paní s velkým srdcem a láskou ke zvířatům se rozhodla pro Paddyho zajistit letenku a poslat ho do našeho azylu a nyní tedy začíná nová kapitola jeho života!

Paddy se krásně chová k ostatním psům. Je to jeden z nejtolerantnějších a nejspolečenštějších psů, jaké jsme kdy potkali. Paddy prostě miluje všechny ostatní psy a důvěřuje jim, proto pro něj hledáme jedině takový domov, kde už na něj čeká další psí parťák. Není vhodný do městského prostředí, chce žít na venkově s velkou zahradou, kde může běhat a hrát si se svými chlupatými kamarády. Paddy si rozumí i s kočkami.

Dodnes má Paddy problémy důvěřovat lidem, ale opravdu se snaží, aby se mezi lidmi cítil lépe. Každý den vidíme pozitivní změny. U nás v azylu se mu daří. ???? S dětmi, které k nám chodí na návštěvu, je v pohodě, ale tyto děti mají se psy velké zkušenosti a umí se k nim chovat.

Paddy umí chodit na vodítku a v Kataru v dočasné péči byl také čistotný. Paddy je velmi dobře motivovatelný jídlem a moc chytrý, takže bude v nové rodině možné pokračovat v jeho dalším výcviku. Paddy hledá trpělivého a zkušeného majitele, který má zároveň už doma sebevědomého psa, který by Paddymu dodal jistotu a klid. Hledáme někoho, kdo dá Paddymu dostatek času, aby si k němu mohl najíst cestu svým tempem. Rozhodně nabízíme nejdříve dočasnou péči na zkoušku, než proběhne samotná adopce!

Pro Paddyho hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

Na pejska přispěli

Lenka Šromová 1 000 Kč
Randy Johnsonova 1 000 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Bronislav Halák 100 Kč
Anonymní dar 300 Kč
Sabina Jůzková 200 Kč
Anonymní dar 500 Kč
Ingrid Poláková 300 Kč
Celkem 3 550 Kč

Postroj, pelíšek a antiparazitika (Prinocate).

Vybráno 1500 Kč z 4 300 Kč

Miska

Vybráno 2 050 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 3 550 Kč z 8 300 Kč

0

Informace o útulku

Cool Critters z.s.
Kadlín 21, 277 35 Mšeno u Mělníka
607 901 042‬
hello@coolcritters.org
https://coolcritters.org/cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023373

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila