Pancho, útulek Tábor

PANCHO

Pancho jako správný revolucionář přišel k nám do útulku jako velká voda, bouřil se a měnil naše přístupy a zajeté strategie, chtěl to všechno jinak. Během pár ní otočil náš svět vzhůru nohama a my se museli učit, hodně učit.

Pancho nám dal dar největší, udělal nás o fous zkušenějšími, znalejšími, lepšími, prokázal nám tu nejcennější službu. A my mu teď s tou největší radostí budeme hledat ten pravý domov.

JAKÝ JE? Pancho je kříženec psa typu bull, což tak nějak samo o sobě znamená hodně energie, síly a elánu. Potřebuje nasadit postroj, cvaknout karabinu na sedák a upustit páru. Po takové procházce je z něj vnímavý parťák, který je ochoten se učit, trénovat klidnou chůzi na vodítku, povely, odložení a v neposlední řadě navazovat vztah s člověkem.

Pancho se orientuje zrakem, jeho svět je striktně vizuální. Nový páníček s ním bude komunikovat pomocí gest, Pancho je totiž hluchý. Že jsme to ještě nezmínili? Pancho je hluchý od narození, je na to zvyklý a je to pro něj zcela přirozené, netřeba z toho dělat vědu. Krásně zvládá sedni, lehni, pac a povel ne. Momentálně začínáme s tréninkem pomocí vibračního obojku, ale jsme zcela v počátcích.

ZDRAVOTNÍ STAV: Pancho je kastrovaný, plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Prostě je ready vyrazit domů.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Pancho hledá milující a velice zkušené páníčky, kteří mají srdce pro bull plemena, dostatek znalostí a schopností ke striktně pozitivnímu výcviku, budou pracovat s vibračním obojkem a výcvikem pomocí gest. Panchovi by nejvíce vyhovoval domek se zahradou, samozřejmě se zázemím uvnitř. Nehodí se ke psím samcům či k jiným zvířátkům, klidná fenečka by mu mohla být po zodpovědném seznámení super společnicí. Hledá aktivní domov, plný vycházek a běhání, jeho krevní skupinou bude dogtrekking či canicross, stejně tak ale zvládne odpočívat s páníčkem na gauči či terase a šetřit síly.

Cítíte, že byste chtěli něco ve svém životě změnit? Něco doplnit? Naučit se něčemu jinému, dělat něco jinak? Obohatit svůj život, posunout se, stát se malinko jiným? Tak přesně pro Vás tu je Pancho.

Na pejska přispěli

Hana Rosolová 800 Kč
M. Truhlářová 500 Kč
Hana Konečná 1 500 Kč
Rafik 200 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019312

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila