Pepíček, Dočasky De De

“Tak nějak spokojeně jsme si žili doma, já a moje menší smečka, dokud nám páníček neodešel navěky. Z ničeho nic přišla rána z nebes a pak nastalo stěhování a ted jsme všichni u tety, kde se připravujeme na nový život. Jmenuji se Pepík a jsou mi 4 roky. Jsem překrásný hlaďoučký jezevčíček, s trošku delšíma nožkama. Prostě slaďouš, kterýho si hned oblíbíte. Zpočátku se trochu bojím a lekám, třeba křiku, rychlých, divokých pohybů, ale nikdy nekousnu, spíš se snažím zdekovat. Jsem mazel, úžasný hodný a milý kluk, miluje společnost pejsků a hlavně kamarádím nejvíc s Nelinkou, se kterou bych po případě šel i rád domů. Určitě nechci být sám.
Svoje lidi miluju a toužím stále po jejich pozornosti, jsem vděčný za každé pohlazení a vaši lásku, jistě budu milovaným parťákem pro lidičky, jejichž srdce bijí pro Špagetky.”
Váš Pepíček.”

Pepík je 4 letý jezevčík, kterého jsme spolu s dalšími jezevčíky, přijali po smrti majitele. Je to fešák a krasavec, ze začátku bázlivka a bojínek, ale jakmile si zvykne a zjistí, že jste fajn, stane se z něj obrovský mazel a tulivé zlatíčko. bojí se křiku, divokých pohybů, ale nikdy nereaguje negativně, nekousne, jen by se nejradši schoval. Potřebuje tedy vlídný, laskavý přístup a bezpečné kšíry.
Pepíček nemůže být jedináček, je velmi fixovaný na dalšího pejska, nebo lépe fenku. U nás je závislý na Nelince, pokud by mohli odejít bydlet spolu, bylo by to pro něj ideální, jinak musí mít doma jinou přátelskou kamarádku. Je čistotný a velmi hravý, miluje hračky a dovádění s pejsky, ke kočkám nedoporučujeme, vetší rozumné a hodné děti nevadí.
Pepík je úžasné stvoření, potřebuje pozornost svých lidiček a nerad je sám, do bytu se nehodí, o samotě je hlučný, ideálně do domu se zahradou a hlavně psí společností. Kdyby mohl odjet domů s naší Nelinkou, byl by nejštastnější na světe, spolu se hodně kamarádí a je na ní fixovaný.
Pepík je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný a očkovaný, Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Děkujeme moc za fotečky https://www.facebook.com/svatia.foto

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 3 400 Kč
Anonymní dar 400 Kč
Anonymní dar 200 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022093

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila