Robinson, AniDef

ROBINSON – mazlivý, vhodný ke starším lidem, velmi kontaktní, nejraději by byl na klíně pořád, je to 5kg drobeček. Nechce být sám v útulku, pláče nám tady, potřebuje akutně domů…

Zvládl náročné čištění zubů a čeká ho ještě krásných pár let života, kdy může někomu dělat radost.

ROBINSON – když k nám přišel, byl zanedbaný, plný blech a klíšťat, místo srsti slepené, mokvavé smradlavé chuchvalce. Dostal jméno Robinson, protože toho musel hodně prožít a vydržet, hodně snést a vytrpět, než přišla záchrana. V tlamičce měl zánět a silný zubní kámen, uši měl zanícené, k tomu šedý zákal na obou očích.

U nás podstoupil totální očistu, koupání, stříhání, masivní odblešení, čištění a trhání zubů, které v podstatě samy vypadly, držely jen na zubním kameni. Robinson má neskutečně tuhý kořínek! Po zákroku hned druhý den vesele chodil a nakonec z něj bude ještě čiperný senior.. Je to vděčný strávník s velkou chutí k jídlu :-).

Věříme, že v rodině si může užívat ještě hezkých několik let života, odhad věku je podle věterinářů jen 10 let a váží pouze 5kg. ☺️

Robinson HLEDÁ AKUTNĚ DOMOV, v útulku je zmatený a potřebuje náruč plnou lásky. V autě jezdí vzorně vepředu, jakmile ho zavřete do přepravky tak štěká. Je to mazlivý pejsek, v útulku je s hygienou trochu na štíru, ale strávil jednu noc v dočasce a při dostatečním venčení je čistotný a potřebu vykonává jen venku.

Robinsona můžeme doporučit k jiným pejskům i k rozumným dětem, když mu dopřejí trochu klidu na seniorský odpočinek. Neumí moc chodit po schodech, možná byl někde zavřený, má trochu atrofované svaly na zadních nožičkách. Až se trochu vzpamatuje, čeká ho po konzultaci s veterinářem pravděpodobně ještě kastrace kvůli prostatě.

Do adopce odejde očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. kontakt 736 769 601

Na pejska přispěli

Romana Simankova - přesunuto z Robinsona na Velký projekt: Zastřešení kotců 400 Kč
Anonymní dar - přesunuto z Robinsona na Velký projekt: Zastřešení kotců 500 Kč
Dana kodejskova 2 200 Kč
Lenka Martínková 100 Kč
Michaela Hrabětová 50 Kč
Michaela Hrabětová 50 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Tereza Hlaváčová 250 Kč
Žaneta Kolajová 200 Kč
Celkem 3 900 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 900 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019333

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila