Ron, útulek Tábor

RON – PAN ÚŽASŇÁK

Ron je osmiletý kříženec svými rysy i povahou připomínající anglického buldoka. Roník je povahově velice jemný a citlivý, vyrovnaný a klidný pejsek. Na vodítku netahá, chodí důstojně a s grácií, na jiné pejsky reaguje zdvořile, slyší na své jméno a zvládá základní povely. Snáší bez výjimky jakoukoliv manipulaci a ošetřování. Moc rád se mazlí, touží být s člověkem a po jeho boku. V kotci se mu příliš nelíbí, popláče si a občas zkusí packou i zoubky tvrdost mříže. Raději by byl pořád s námi. Taky si říkáte, ten je prostě boží? My rovněž ano, je to naprostý psí úžasňák a hledá stejně úžasný nový domov.

ZDRAVOTNÍ STAV: Roník je kastrovaný, kompletně naočkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. V minulosti prodělal operaci pravé zadní nohy (úraz), která je vlivem operace o kousek delší než levá noha. Délku končetin kompenzuje jeho tělo povolením vazů v levé noze. Na tento stav je zvyklý, nezpůsobuje mu bolest a není potřeba ho řešit. Nutná je však rozumná délka vycházek, není a nebude to žádný sportovec a adrenalinový aportér míčků, je to prostě tak trochu buldok. Všeho s rozvahou. V tlamičce má přední zoubky trochu rozházené, dostal přezdívku Pizizubka. Do budoucna je nutné počítat s vytržením dvou zoubků v anestezii. Momentálně léčíme kožní obtíže.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Ron se pro svou klidnou a jemnou povahu hodí ke stejně citlivým lidem. Je absolutně čistotný, hodí se do bytu i do domku se zahradou, samozřejmostí musí být zázemí uvnitř. Zdá se, že má moc rád společnost odrostlejších klidných dětí, líbí se mu i ostatní pejsci a fenečky. Musí být ale stejného klidného rázu, aby si spolu rozuměli.

Máte-li o Rona zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Ronovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje psaní e-mailů, zavolejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

Na pejska přispěli

Eva Brožková 200 Kč
M. TRUHLÁŘOVÁ 500 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Zuzana Martinova 100 Kč
Radka Jiříková 200 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019267

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila