Ross, Dočasky DeDe

” Jmenuji se Ross, Rosík, Rosíček a jsem jedním ze zachráněných pejsků z Nemanické kauzy. Kdysi před lety jsem měl páníčka, jako štěně, pak mě ale daroval lidem z Nemanic, kde jsem roky strávil ve venkovním kotci, s dalšími pejsky, bez lásky, péče a vlídného slova. Bude mi 6 – 7 let, jsem středně velký, černý fešák, s podmanivým, upřímným úsměvem, vděčný za laskavou náruč dočasných páníčků, kteří se mě ujali.
Vážím 26 kilo, jsem kříženec labradora a možná ovčáka, ale mnohem drobnější a menší.
Když jsem přijel k tetě, s nadšeným úsměvem na tváři, jsem se okamžitě zabydlel v bytě, přijal jsem hned s radostí pohodlí a péči, kterou jsem nepoznal a na potkání rozdával úsměvy a lásku.

Svoje lidi miluju nadevše a jsou pro mě vším, jsem oddaný a věrný svým vyvoleným lidem, pro ně žiju i dýchám a půjdu s nima i na kraj světa.
S domácím velkým pejskem jsem se okamžitě skamarádil, denně spolu dovádíme, okusujeme si hlavy, pusinkujeme se a válíme se na gauči, kde společně usínáme.
Moc rád bych našel hodné, milující páníčky, ideálně v domečku se zahradou, rušné město je pro mě moc divoké a plné vzruchů, které neznám. Umím chodit na vodítku, jsem čistotný a také jsem obrovský mazel a vítač. Vím, že nejsem roztomilé, atraktivní štěnátko, ale mám obrovské srdce a vděčný vám budu do konce svých dní za každé pohlazení, pozornost a lásku. Váš Ross.”

Ross je 6 – 7 letý kříženec labradora, menší velikosti, který trávil léta uvězněný v Nemanické asociální rodině, kde byl zavřený několik let v kleci na zahradě s dalšími psími kamarády.

Měl štěstí, že se s ostatními dostal do bezpečí a tím získal vstupenku do nového života, lepší budoucnosti a šanci na novou trvalou a milující rodinu, po které touží. Přijel jako zcela bezproblémový kluk, milý, hodný přátelský ke všem lidem i pejskům, radostný z nově nabyté svobody a života.

Své dočasné páníčky ihned akceptoval a zamiloval si je, nicméně život na sídlišti ve městě, je pro něj trochu chaotický a tím, že nebyl dostatečně socializovaný, pejsky i lidi, které potkává, vyštěká a zpočátku preventivně hrozí. Stačí ovšem jen postupně a vlídně se seznámit, narch přidal nějakou dobrotu a je Rossík jednoznačně váš. Potřebuje jen chvíli času poznat, že jste v pohodě, nic nehrzí jemu a jeho lidem a otevře vás své velké srdce. Po seznámení vyjde i s ostatními pejsky, doma by určitě uvítal společnost vetší hodné psí kamarádky, se kterou by dováděl a hrál si.
Rossík je aktivní, ale není to úplně extra sportovní typ, takže běžné procházky, aktivita a vyžití venku, mu postačí. Je rád doma se svými lidmi, nepohrdne gaučem a hlavně mazlením a zase mazlením, které si užívá nejraději.

Hledáme pro něj milující zodpovědné páníčky, v domě se zahradou, kde se cítí nejlépe. S bydlením samozřejmě uvnitř s lidmi, s jeho lidskou smečkou.

Ross je ošetřen tabletou Simparika, odčerven, čipován, očkován bude komplet. Je kastrován. Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Plzni, po dohodě s Danielou. Předkontrola či návštěva v budoucí rodině, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.
Info o vás a podmínkách pro Rossíka pište na mail : dipu@seznam.cz, tel : 602 259 705

Na pejska přispěli

Anonymní dar 150 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Anonymní dar 100 Kč
Marcela Michalcová 500 Kč
Dagmar Jindrová 1 000 Kč
Denisa Zvěřinová 100 Kč
M.TRUHLÁŘOVÁ 500 Kč
Adela Turanska 100 Kč
Anonymní dar 200 Kč
Monika Klobučarová 100 Kč
Petra Rösslová 100 Kč
1000 Kč převedeno od Ketty 1 000 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022183

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila