Ryan, azyl HOPE

Ryan je pejsek trošku přes rok. Jako malému štěněti mu zlomili nožičku, která zůstala skoro v 90 % úhlu. Nedávno podstoupil náročnou operaci, která mu umožní používat všechny 4 nohy.

V současné chvíli je Ryan po druhé operaci, při které byli odstraněny destičky a šrouby a Ryan vesele trénuje. Chodí na rehabilitace a blbne. Když se ale rozdovádí, máte pocit, že je to pavouček o 12 nožkách.

Jeho původně loveční předci mu dali do vínku rychlost a vytrvalost. V budoucnu to nebude pejsek na nějaké dlouhatánské túry nebo běhání vedle kola, ale bude to příjemný společník na delší procházky.

Co nejvíc miluje je mazlení a hlazení, kterého si dosud moc neužil. Potřebuje lidi laskavé, ale i důsledné , neboť je to klasický puberťák, který má pocit, že svět se točí podle jeho trvdohlavé paličky :-)))

Čeká na svoje parťáky, kteří budou vědět, že adopce psa je prostě na celý jeho život. Že je to nejen hra, ale především zodpovědnost, závazek… milovat ho celým srdcem, po celý jeho život. Naučit vše, co má správný pejsek znát, ale taky mu ukázat celý širý svět, se všemi jeho krásami. Nejen poslušnost, ale hry, blbnutí, výlety… a pokud se narodí lidské miminko, je pes prostě starší brácha, pokud se stěhuji, pak tam, kde si svého parťáka mohu vzít s sebou, pokud hledám práci… musí být taková, aby pes najednou nebyl doma sám 12 hodin, protože on to ,,vydrží”.

Chceme, aby naši pejsci byli celý život opravdoví kamarádi v dobrém i ve zlém. Pokud adoptuji psa, musím si být vědom, že je na mě, jaký z něj bude parťák. Protože pes je většinou odrazem svého pána, jeho trpělivosti, důslednosti, laskavosti.

Pokud byste mohli, nabídnout takový domov, napište nám konkrétně, jaký by byl. Složení rodiny, věk, zaměstnání, ubytování, zkušenosti s pejsky.

Info: docasnapece@centrum.cz, 777292650.

Na pejska přispěli

Hana Konečná 3 000 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019229

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila