Seňorita Rita, Tábor

Představte si, že je krásný letní den a Vy odpočíváte na louce plné nádherných květin, (pro praktické pejskaře: louka je bez klíšťat), fouká příjemný větřík a po Vašem boku odpočívá Váš nejvěrnější společník – fenečka Rita. Tiše leží, pohodlně rozvalená a po očku hlídající, jestli už náhodou nekončí oddech a nepokračuje se v pohodové procházce. Úplná idylka…

A úplně idylická je Rita sama. Naprosto bez příkras a zcela upřímně píšeme, že je to nesmírně milá, jemná, citlivá a vnímavá mladičká psí holčička. Ritunka chodí na prověšeném vodítku a je neustále připravena plnit Vaše přání. Miluje lidi bez rozdílu věku a pohlaví. Po osmělení hrabe pacičkou o pohlazení a dotýká se čumáčkem o možnost udělit hubana. Ve svém kotečku si nic neničí, je vzorně čistotná, pravá psí slečna.

Je pohlazením po duši, jemnou květinkou v těle bulla. Zázrak, který už jsme zažili v klučičím provedení a který nyní přišel v tom křehčím pohlaví. Baily nám snad odpustí, když řekneme, že Rita je ještě o fous větší zázrak v bullím těle.

Rita hledá páníčky stejného ražení, citlivé pohodáře, kteří jí ukáží, jak skvělé je jezdit autem na výlety, kolik psích her a sportů je na světě, že cvičák je super cute místo, že lidská ruka jenom hladí a krmí a že domov je bezpečným a klidným místem, kam se vždy všichni vrací.

Rita je očkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově. Při příležitosti sedace bude nutné provést korekci dolních očních víček, které se vtáčejí dovnitř a dráždí Rity očíčka.

V případě zájmu o adopci Ritunky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s pejsky. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život naší křehké květince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 2 300 Kč
Lenka Macinska 700 Kč
Irena Válová 1 000 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023060

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila