Sharon, Tábor

Sharon je 7 let stará čivaví dáma a stejně jako její herecká jmenovkyně nepatří do starého železa, ale má hodně co nabídnout.

Sharon je jemná dušička. Nemáme žádné informace o jejím osudu, ale z jejího chování je jasné, že rozhodně nic dobrého nezažila. Sharon se bojí, bojí se člověka, jeho rychlých pohybů, bojí se lidské ruky, bojí se zdvihání do náruče. Čeká, že se jí něco stane, že to bude bolet. Nebrání se, neohání se, ztuhne a třese se nebo když to situace dovolí, vydá se na útěk.

Dostala se k nám s přerostlými drápky, zadredovanou srstí a s absolutní nedůvěrou v člověka. Veterinární vyšetření odhalilo tříselnou kýlu, cystu na mléčné žláze a špatný stav zoubků. S některými věcmi jsme si poradili hned, některé chtějí čas, hodně času. Začátkem července ji čeká kastrace spojená s odstraněním kýly a cysty, v řešení budou i zoubky. Do adopce odjede naočkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označena mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Sharon potřebuje klidné a stabilní zázemí, bez malých dětí, velkého ruchu a změn. Hodí se do bytu i do rodinného domku, kde si bude užívat možnosti volného proběhnutí na zahradě. A že běhá velmi ráda. Vzhledem k její bázlivosti, lekavosti, úprkům a snaze ve svém strachu proklouznout skrz plot, musí být zahrada bezchybně zabezpečena. Procházky mimo zahradu musí být na bezpečně nasazených kšírkách, ideální je dvojí jištění – na obojku i kšírečkách. Po pár měsících si holčička zvykne, na nové prostředí se adaptuje, bezpečnostní opatření budou moci polevit.

Sharon je čivava, malinký pejsek, ale chce žít jako každý jiný pes, nechce být módní doplněk v náručí. Chce mít svůj pelíšek, své zázemí, chce být venku, poznávat svět. Chce zažít lásku a jemné zacházení, už se nechce třást strachy. Na svého páníčka či paničku se časem upne a bude tou nejvěrnější zvířecí společnicí. Vztah k jiným pejskům neprojevuje žádný, ale předpokládáme, že vyrovnaný a klidný zvířecí kamarád je vítán.

Zájemci pište na e-mail utulek@tstabor.cz nebo volejte 776 28 97 97 či 773 791 322.

Za nádherné fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

https://www.utulektabor.cz/45g/

Na pejska přispěli

Adéla Škodová 200 Kč
Gabriela Škodová 200 Kč
Doris Vokurková 300 Kč
Alena Sedláčková - přesunuto z Gorouška na Sharon 1 000 Kč
Celkem 1 700 Kč

Miska

Vybráno 1 700 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 1 700 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019158

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila