Skinny, Dočasky De De

Skinny

Mým domovem bylo Peklo a měla jsem to štěstí, že jsem s ostatními 40ti pejsky mohla odjet pryč.

Jmenuji se Skinny a bude mi kolem 3 let, žili jsme jako smečka v Domě hrůzy ve výkalech, nepořádku a bez veškeré péče, množili se mezi sebou a náš život připomínal Horor na Zemi. Záchrana přišla, když zemřel náš pán a my konečně směli poznat lepší život.

Jsem kříženka buldočka a pinče, bázlivá holka bez výchovy a návyků, co teprve poznává, o čem psí štěstí a spokojenst může být. Jsem zvyklá na ostatní pejsky, proto, prosím, mějte pro mě doma další psí kamarádku nebo kámoše.

Potřebuji laskavý a vlídný přístup, abych k vám získala důvěru a zahořela láskou, potřebuji zodpovědné a milující lidi, vaše Skinny.”

Skinny je asi 3 roky stará kříženka buldočka a pinče, váží do 5ti kilo, je jednou ze 40 odebraných pejsků z katastrofálních podmínek. Je plachá a zpočátku nedůvěřivá, kontakt navazuje ale hezky, potřebuje zkušené majitele se psími plašany, kteří ji dostatečně zabezpečí před útěkem.

Jakmile si na vás zvykne, je mazlivá a přítulná, učí se poznávat pohlazení a kontakt s člověkem, na vodítku se pěkně učí a procházky v klidném prostředí už zvládá.

Miluje společnost pejsků a proto preferujeme domov, kde bude mít psí společnost, kde se tím pádem bude cítit jistější. Sama doma smutní, potřebuje společnost, psí nebo lidskou.

Je to moc milá a hodná fenečka, kterou si musíte získat laskavostí a vlídným přístupem, správně a pomalu ji socializovat. Hygienické návyky se učí.

Pro Skinny hledáme bydlení v klidném prostředí, v domě se zahradou, kde si bude moci vybehnout na zahrádku a prozkoumat, co nového v trávě. Bude z ní fajn holka, jakmile najde ty správné majitele, ideálně se zkušeností s plaššími pejsky.

Skinny je odblešená, odčervená, čipovaná, bude kastrovaná a očkovaná, momentálně dohárala. Její kožní problém, kvůli kterému má vylysalou srst způsobil Demodex, který je v tuto chvíli již po léčbě a kožní seškrab je negativní, onemocnění není infekční !

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Praze.

Info o vás pište na mail : Iveta@docaskydede.cz, nebo tel: 602 259 705

Na pejska přispěli

Dušan Elznic 200 Kč
Hana Konečná 2 500 Kč
Anonymní dar 300 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019259

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila