Sunny, Anidef

SUNNY – NEJVETŠÍ CHUDÁK V ÚTULKU :-(

“Když mi umře páníček.. zhroutí se mi celý svět. Škoda, že jeho rodina nechápe, že trpím stejně jako oni, možná ještě víc, protože si to nedokážu ve své psí hlavičce srovnat. Škoda, že za několikaletou oddanost svému pánovi jsem odměněn tím, že zůstanu sám, nejen bez svého pána, ale i bez svého domova, zůstanu sám v kotci, Nic nechápu, kde je můj gauč, můj pelíšek, můj pán? Kolem štěkají jiní psi, někdo se na mě mluví, ale mě nic nezajímá, snažím se jen nezapomenout na vůni svého pána, na jeho hlas, jeho dotek. A přemýšlím, jestli tohle je moje poslední stanice, nebo mám ještě šanci, že mě někdo bude mít rád, že s někým budu usínat a probouzet se…”

Sunnymu zemřel majitel a v útulku je nešťastný.

PROSÍME AKUTNĚ O MÍSTO NA DOŽITÍ PRO MENŠÍHO PEJSKA!

Sunnymu je 12 let, je to vystrašený starší drobeček, kolem něhož štěkají v kotci velcí psi. Sunny pláče, nebyl zvyklý být sám doma a o samotě štěká. Sunny je hodný, ale má strach, co se to s ním děje…

V posledních týdnech byl sám v bytě jen s občasným venčením, proto se naučil chodit na podložku. Nebo se musí hodně často venčit, má zvětšenou prostatu a k tomu tak velké močové kameny, že mu už nezbývá v bříšku na držení většího množství moči místo. Ideální by pro něj bylo místo, kde by měl možnost přístupu na zahrádku.

Dle příbuzných zemřelého majitele má sklony k epilepsii, ale několik let už záchvat neměl, jednu denně dostává léky ve slabých dávkách, nijak se to zatím neprojevilo.

Bohužel hledá domov opravdu na dožití.. Po veterinárním vyšetření má špatné jaterní hodnoty, útvar na varlatech, velké močové kameny. Srdce má srdce zdravé jako zvon, ale vzhledem ke špatným krevním výsledkům není možná žádná narkoza ani operace. Momentálně je na jaterní dietě a pokud se zázračně hodnoty srovnají, lze uvažovat aspoň o odstranění nádoru na varlatech, ale zatím to veterináři nevidí moc reálně.

Formálně hledáme dočasnou péči, klidně i krátkodobou, nebo trvalou dočasnou péči, kdy jako útulek dořešíme a finančně pokryjeme jeho zdravotní vyšetření a případné léčení..

Prosíme o maximální sdílení! Kontakt 736 769 601

Na pejska přispěli

Anonymní dar 500 Kč
M. TRUHLÁŘOVÁ 500 Kč
Hana Zuláková - přesunuto z Bubliny a Čubiny na Sunnyho 2 000 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019331

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila