Tonička, Dočasky De De

“Mým domovem bylo Peklo a měla jsem to štěstí, že jsem s ostatními 40 ti pejsky, mohla odjet pryč. Jmenuji se Tonička a bude mi kolem 3- 4 let, žili jsme jako smečka v Domě hrůzy ve výkalech, nepořádku a bez veškeré péče, množili se mezi sebou a náš život připomínal Horor na Zemi. Záchrana přišla, když zemřel náš pán a my konečně směli poznat lepší život. Jsem kříženka buldočka a pinče, zprvu bázlivější holčička, ale velmi milá, veselá , hravá a mazlivá, co teprve poznává, o čem psí štěstí a spokojenost může být. Jsem zvyklá na ostatní pejsky, proto, prosím, mějte pro mě doma dalšího psího kamaráda nebo kamarádku, se kterými se můžu tulit a dovádět. Potřebuji laskavý a vlídný přístup, abych k vám získala důvěru a zahořela láskou, potřebuji zodpovědné a milující páníčky, vaše Tonička.”

Tonička je další milé, rozkošné stvoření z Pardubického pekla, zachráněných pejsků. Jsou jí asi 3- 4 roky, váží 4kila. Jako ostatní se zpočátku bála a nic neuměla. Jakmile si ale na vás zvykne, je z ní úžasná mazlivá holčička, kterou si každý zamiluje okamžitě. Venčení venku již na vodítku a bezpečném jištění kšíry, zvládá, chodí vcelku hezky. Je to smečkový pejsek, zvyklá na psí kámoše a kamaráda doma bude bezpodmínečně potřebovat, ideálně stejně velkého, milého a hravého, jako je její bratříček Toníček (ideálně jsou k adopci společně) Jsou na sebe odmala zvyklí a celkem i závislí, nedají bez sebe ani ránu. Tonička je aktivní, ráda si hraje a dovádí, na dlouhé procházky a výlety však není úplně stavěná. Má vrozeně deformovanou jednu zadní nohu, kde jí chybí jedna z kostí, nožka je kratší a zakrnělá. I na ostatních nohou má mírné deformity. Její vada není aktuálně k žádnému chirurgickému řešení, avšak v případě potřeby jakékoli ortopedické redukce v budoucnu, jsme připraveni tuto řešit v naší režii na pražské klinice Ivet. V jejích hrátkách ani pohybu jí však tento hendikep nijak nevadí. (Vada je způsobená nekontrolovaným chovem a příbuzenským množením.) Tonička se nehodí k malým dětem ani pokročilým seniorům. Hledáme zodpovědné milující majitele, bydlení v domě se zahrádkou bez schodů (musí se nosit) bezpečné jištění při venčení i doma (umí šplhat přes nízký plot, ohrádku) Tonička je miláček, úžasný andílek, co potřebuje hodně lásky, mazlení a vyžití s dalším pejskem. Tonička je odčervená, odblešená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Praze. Ideálně s Toníčkem. Spolu si úžasně vyhrají, podporují se a vzájemně se milují. Info o vás pište na mail : Iveta@docaskydede.cz, tel : 608 875 523 nebo tel: 602 259 705

Na pejska přispěli

Marcela Kassai 150 Kč
Hana Vejrostkova 500 Kč
Alice Baumruková Kotylová 100 Kč
Anonymní dar 500 Kč
Michal Sänger 500 Kč
CHS Super Albea 300 Kč
Celkem 2 050 Kč

schody ke gauči/posteli, kloubní výživu, kšíry a vodítko, hračku, pamlsky, čistící prostředky

Vybráno 100 Kč z 5 000 Kč

Miska

Vybráno 1 950 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 2 050 Kč z 8 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docadkydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2021046

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila