Bowie, útulek Tábor

Bowie je pes sebevědomý, odvážný, houževnatý a veselý. Miluje život, pohyb, pozornost a rád je centrem dění. Nebojí se výzev ani překážek. Umí si jít za svým cílem naplno, teď a tedy. Má prostě teriéří tah na branku.

Rád spolupracuje s člověkem, ale jednotná představa o plánu je důležitá, pro vzájemnou pohodu. Chodí suprově na vodítku, přiběhne na zavolání a celkově základní povely zvládá hravě a rád. Z počátku bývá citlivý vůči změnám a nečekané manipulaci. Potřebuje klidný, sebejistý a v případě potřeby trpělivý přístup.

Bowiemu s úsměvem na rtech přezdíváme v útulku “nejchudší pes”. Prozatím si myslí, že všechny věci jsou jeho a trvá na svém vlastnictví, a to i přes opakované výzvy z naší strany, tedy nemá nic a vše budeme trénovat časem. Musí se obejít bez hraček a dalších útulkových benefitů. Důležité je slůvko zatím. 🙂

ZDRAVOTNÍ STAV: Bowie je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově. Bowie se z důvodu podezření na portosystemický shunt stravuje granulkami jaterní diety. Zvýšené žlučové kyseliny v nejbližší době zkontrolujeme, Bowieho dieta však nijak nelimituje, ba naopak má své granulky moc rád a bere je i jako pamlsky.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Bowie hledá velmi zkušené páníčky, kterým jejich srdce bijí pro teriéří dynamičnost i pro výkyvy jejich nálady. Páníčky, kteří budou chodit do psí školy i na dlouhé procházky, kteří se nezaleknou těžkých začátků, ale budou se těšit na výsledky své práce s Bowiem. Bowie se nehodí k dětem, vztah k jiným pejskům či dalším zvířátkům nemáme ozkoušen. Troufneme si však odhadnout, že vyrovnaná fenečka by mu mohla být dobrou společnicí.

Máte-li o Bowieho zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Bowie bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Bowiemu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

Na pejska přispěli

René Brukner 700 Kč
Lenka Doubková 500 Kč
Šimonky 300 Kč
Hana Maňoušková 500 Kč
Dana kodejskova 500 Kč
Anonymní dar 500 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019359

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila