Brenda, azyl HOPE

BRENDA

Brenda je mladá, cca 2 letá, slečinka, s váhou necelých 10 kilo a větší už nebude :-)). Evidentně kříženka jezevčíka a čehosi. S jedním ouškem nahoru a druhým dolů :-))).

Brenda je hodná holčinka i trochu uličnice. Prostě mladá, zdravá psí slečna, která si chce hrát, mazlit se a dělat blbůstky. Spokojeně si procupitá procházku a pak si někde spokojeně polehává.

Vůči lidem je absolutně bezproblémová, s pejsky si doma, ráda hraje, venku je nijak neřeší. Potřebuje hodné lidičky, kteří ji s láskou a trpělivostí zasvětí do všech tajů báječného psího života plného dobrodružství :-))).

Čeká na svoje parťáky, kteří budou vědět, že adopce pejska je prostě na celý jeho život, že je to nejen hra, ale především zodpovědnost, závazek… milovat ho celým srdcem, po celý jeho život. Naučit vše, co má správný pejsek znát, ale taky mu ukázat celý širý svět se všemi jeho krásami. Nejen poslušnost ale i hry, blbnutí, výlety … a pokud se narodí lidské miminko, je pes prostě starší brácha, pokud se stěhuji, pak tam, kde si svého parťáka mohu vzít s sebou, pokud hledám práci … musí být taková, aby pes najednou nebyl doma sám 12 hodin, protože on to ,,vydrží”. Chceme, aby naši pejsci byli celý život opravdoví kamarádi v dobrém i ve zlém. Pokud adoptuji psí miminko, musím si být vědom, že je na mně, jaký bude ze štěňátka pejsek, protože pes je většinou odrazem svého pána, jeho trpělivosti, důslednosti, laskavosti.

Pokud byste mohli nabídnout takový domov, napište nám konkrétně, jaký by byl: složení rodiny, věk, zaměstnání, ubytování, zkušenosti s pejsky.

Upozorňujeme, že je odčervená , čipovaná, očkovaná i kastrovaná, takže je připravena k odchodu domů. Pokud si chcete pořídit pejska za 14 dní, za měsíc, je zbytečné psát.

Pokud byste mohli nabídnout Brendě domov, napište nám, jaký by byl. Složení rodiny, byt či dům, pracovní doba, jiná zvířatka.

info: docasnapece@centrum.cz , 777292650 příp sms

Na pejska přispěli

Hana Marikova 900 Kč
Dagmar Jindrová 800 Kč
Libuše Dittrichová 300 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019388

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila