Březinka, Dočasky De De

BŘEZINKA

“Jmenuji se Březinka a povím vás svůj příběh.

Žila jsem na otřesném místě, kde živořily desítky mých psích kamarádů, rodila jsem štěňata a nikdy jsem nepoznala pravou lásku a péči svého člověka. Znala jsem jen špínu, hlad a štěkot ostatních, nikdy mě nikdo nehladil a nepochoval.

Bude mi kolem 6-7 let, vážím 7kilo a jsem kříženka buldočka a pinče. Odvezli mě při záchranné akci spolu s ostatními, byla jsem těsně před porodem dalších štěňat a během pár dní jsem musela podstoupit císařský řez, abych já i moje děti přežily.

Teta říká, že jsem Anděl, nejněžnější holčička, co zná a mám nejčistší duši pod sluncem. Zpočátku jsem se všeho bála a jak socha čekala, co se bude dít, teď uz se krásně mazlím, vrtím ocáskem a ukazuju bříško.

Lidi, co znám, miluju a věřím jim, s cizími si postupně zvyknu také, jen prosím, buďte na mě hodní, vlídní a laskaví.

Mám moc ráda ostatní menší hodné pejsky a moc bych doma uvítala psího klidného kámoše nebo kamarádku, který mi dodá jistotu a pocit bezpečí, ke kterému se budu moct přitulit. Budu na vás vděčně koukat celý svůj život svým dojemným pohledem, potřebuji hodně lásky, klidné zázemí, trpělivost a vaší ochrannou náruč.

Vaše Březinka.”

Březinka je asi 6 – 7 let stará kříženka buldočka a pinče, která k nám přijela se smečkou asociálních pejsků, odebraných z Pardubické kauzy. Bydlela na špinavém dvoře nebo v chlívě ve starém kýblu, když přijela, čekala další štěňata a ta musela přijít na svět císařským řezem. Původně jich bylo 6, ale postupně 4 miminka zemřela a Březinka odchovala zbylá dvě, která již mají své rodiny a domovy.

Březinka je naprosto čistá neposkvrněná duše, nezištně milující pejsek, je vděčná za každé pohlazení a vlídnou náruč, která jí ochrání. Je to bojácná, něžná a velmi hodná fenečka s dojemným pohledem, je velice klidná a oddaná, doma o ní ani nevíte, hoví si ve svém pelíšku a nejradši se tulí k dalším hodným pejskům.

Byla zvyklá na smečku po celý život, tudíž by byla nejspokojenější vedle malého klidného pejska nebo fenečky, kteří by ji i psychicky podpořili a díky nimž by se cítila jistější.

Učí se chodit na vodítku, ale na delší procházky ji rozhodně zatím neužije. Nejspokojenější by byla v domečku se zahradkou, kde si bude moci šmejdit, především na klidném nerušeném místě, nehodí se určitě do rušného města.

Doma vydrží sama bez problémů, nic neničí a neštěká, na své lidi si postupně zvykne a bezpodmínečně je miluje.

Veškerou manipulaci zvládá bez problémů, v autě cestuje raději na klíně, v přepravce se jí, ze strachu, přihodí vždy nějaká nehoda. Březinka je jako panenka, ráda se chová, spinká a baští, hygienu trenuje, doma je naučená na podložku.

Je to nejhodnější stvoření, užívá si vaše doteky a hlazení, potřebuje především laskavé a vlídné lidi s velkým srdcem, kteří ji zahrnou láskou a mazlením, dají ji zapomenout na minulost, na peklo, které ji přichystal člověk.

Březinka je odblešená, odčervená, kastrovaná, čipovaná, po odstranění kamínku z močového měchýře. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči na Praze západ, ideálně více návštěv. Jakoukoli veterinární péči budeme Březince doživotně hradit na pražské veterinární klinice Ivet.

Info o vás a vašich podmínkách pro Březinku pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel.: 602 259 705 děkujeme za fotky Markéta Langová

Na pejska přispěli

Markéta Kunová - přesunuto z Březinky na Velký projekt: nájem a vybavení skladu 500 Kč
Markéta 500 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Andrea Kaucká 500 Kč
Dagmar Jindrová 1 000 Kč
Celkem 3 500 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 500 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019311

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila