Connie, Dogsy

Pamatujete si na nalezenou zničenou ovčandu, kterou někdo přivázal v lese? Vzpomínáte si na zoufalou, zuboženou fenku, která byla zlomená psychicky i fyzicky? Stačilo opravdu málo, aby se z ní stal nádherný pes. Několik týdnů lásky a trocha péče ji změnilo k nepoznání. Teď už je připravena najít svou novou rodinu na trvalo.

Bohužel to nebude úplně jednoduché, jelikož se u ní projevily nějaké slabé stránky, jako například strach ze samoty, po dobu samoty jí perfektně vyhovuje odložení v kotci, tak se jeví jako naprosto klidný pes, proto by bylo skvělé kdyby zájemce kotec vlastnil, pouze tedy na nezbytně nutnou dobu, nikoliv k trvalému žití.

Přišel čas, abychom Vám představili Connie, cca 2 letou fenku NO.

První dny se bála každého pohybu, ovšem postupem času, když zjistila, že jí nic nehrozí začala být přítulná, milá a vděčná za každé pohlazení. Moc ráda dělá někomu společnost. K nám přišla výchovou nepolíbená. Teď už umí chodit krásně bez vodítka na přivolání a povel sedni. Ovšem kočky a zvěř velice ráda prožene (“neslyší, nevidí”). Nemá problém s fenkami ani se psy, děti dle svého uvážení, ale raději odrostlé, kterým vysvětlíte jak k ní přistupovat. V dočasné péči byla u dítěte pod dozorem. Pelíšky nevyhledává, (nejspíš je neznala od mala) vždy si lehne někam na zem. Uvnitř domu je zatím nejistá, raději tráví čas venku se psím partákem. Ideální by byl dům se zahradou, aby si postupně mohla zvykat žít uvnitř. Connie bude šťastná ve společnosti jiného pejska, což jí hodně pomůže po dobu vaší nepřítomnosti.
Bude potřebovat ještě trochu času, aby dohnala to, co zatím nezná. Miluje procházky, vodu, míčky. Je aktivní a komunikativní. Je to mladá, chytrá, učenlivá a mazlivá fenka, která hledá už jen trvalý domov, lásku a pozornost svého člověka. Šťastná bude u akčních, sportovně založených lidí, kteří jí nenechají zahálet.
Než Connie najde svého anděla, naplňme jí společně mističku.

Na pejska přispěli

Kristina Jelínková 700 Kč
Kristina Jelínková 500 Kč
manželé Švadlákovi 800 Kč
Jitka Sazamová 500 Kč
Radka Kovářová 500 Kč
M. Truhlářová 500 Kč
Hana Konečná 500 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Dogsy s.r.o.
Komenského 174, 472 01 Doksy
725 530 161
info@utulekdogsy.cz
https://utulekdogsy.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022204

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila