Drákula, Cool Critters

Drákula, pejsek, kříženec, přibližně 1 rok a 4 měsíce starý. Je očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaný a čipovaný. Malá velikost, 10 kg.

Drákula je malý divoch, který miluje lidi a mazlení. Má ten nejsrandovnější předkus co jsme kdy viděli. Byl zachráněn z útulku v Rumunsku, takže v kombinaci s tím předkusem jsme si nemohli pomoct a museli jsme ho pojmenovat Drákula.

Je plný energie a radosti a v jednom kuse se hrne do dveří do domu, takže možná už někdy v minulosti svůj domov měl. Drákula zná vodítko a ničeho se nebojí, poslouchá, když ho zavoláte, a má rád děti. Když je nadšený (hlavně když je čas večeře), vydává hrozně legrační zvuky, spokojeně chrochtá jako malé prasátko. Drákula má spoustu energie, takže by se hodil k aktivním páníčkům. S ostatními psy je v pohodě, vychází s pejsky i fenkami, i když se při prvním setkání projevuje trochu dominantně.

Drákula je výborně motivovatelný jídlem, takže se správným vedením jistě zvládne základní výchovu a výcvik. Protože má Drákula hodně energie a nevíme, jak se bude chovat a jak dlouho mu bude trvat, než se zabydlí v novém domově, rádi bychom zájemcům o něj nabídli možnost si ho nejprve vzít na zkoušku do dočasné péče a teprve poté podepsat adopční smlouvu.

Pro Drákulu hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 2 950 Kč
Anonymní dar 50 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Cool Critters z.s.
Kadlín 21, 277 35 Mšeno u Mělníka
607 901 042‬
hello@coolcritters.org
https://coolcritters.org/cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023055

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila