Fuchsie, Tábor

FUCHSIE – MAZLIVÁ A ROZKOŠNÁ MOPSÍ KVĚTINKA Radost do života, naprostá oddanost, důvěra a láska k člověku. To přesně vystihuje naší úžasnou kytičku Fuchsii. Tahle krásná holčička nám rozkvétá před očima každý den. Miluje procházky, mazlení, drbání i válení na gauči. Miluje prostě vše hezké a jí přijde hezké cokoliv. Její stav při příjmu nasvědčuje poměrně drsnému životu s minimem péče, natož lásky, kterou ona nyní tak nadšeně hltá plnými doušky. Je zcela nekonfliktní, velmi vděčná a šikovná. Pěkně capá na vodítku a byť nic nezná a vše je pro ni nové, nestresuje se a vesele objevuje svět, který se jí otevřel.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ
Naše kytička určitě hledá život v bytě, kde si bude kralovat, obsadí luxusní pelíšek, gauč a možná protlačí svůj uchrochtaný rypáček i do postele. Ráda se bude učit nové věci a pár povelů by se určitě naučit měla, ale bude mít ráda pohodové tempo a život bohéma s pravidelnou dávkou vycházek v přírodě.

Fuchsi má dobrý vztah k jiným psům a bude ráda, za psí kámoše v nové rodině. Vztah k jiným zvířatům nemáme vyzkoušený, ale předpokládáme dobrý, stejně tak jako vztah k dětem.

ZDRAVOTNÍ STAV
Fuchsie je fenečka, která působila dojmem důchodkyně, až čas nám rozkryl, že je to spíše dáma ve středním věku, jen měla žalostný život. Její zuby jsou z velké míry obroušené, což odpovídá dlouhodobému okusování kovového materiálu, nejspíše klece. Má cystu na oku, které je vlivem neřešení situace včas již mrtvé a bude se muset v blízké době vyoperovat. Pro zánět v oku i uších a hárání musíme s operací nějaký ten týden počkat, aby se holčička přeléčila, stabilizovala, nabrala sílu, živiny a vše dobře zvládla. Také nemá úplně v pořádku jaterní hodnoty, proto dostává jaterní dietu a uvidíme, jak se situace vyvine a zda se játra ještě po vhodné péči a redukci nadváhy zotaví. Kdyby se našel zájemce o adopci, který si Fuchsi adoptuje i s tím, že ho bude čekat operace oka a poté kastrace, rádi ji vypravíme do nového domova.

Fuchsie je ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

V případě zájmu o adopci Fuchsii Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Fuchsi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Na pejska přispěli

Michaela Matyšková 800 Kč
Natálie Kvítková 200 Kč
Eva Brožková 550 Kč
Nikola Klubalová 200 Kč
Pavlina Finger Kretkova 1 000 Kč
Marika 400 Kč
Gita Sedláčková 200 Kč
Aneta Kalinová 650 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Útulek Tábor
Vápenná strouha, Tábor 390 02
773 791 322
utulek@tstabor.cz
http://www.utulektabor.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022213

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila