Hermínka, Dočasky De De

Hermína

Jmenuji se Hermínka a jsem miniaturní bílá kříženka maltézáčka, bude mi kolem 2- 3 let a vížím sotva 3 kila. Patřila jsem starému pánovi, který se mnou nechodil ven, nikdo mě nic neučil a neměla jsem žádnou výchovu. Jsem veselá, hravá holka s neutuchající energií, jsem jako pytel blech, hyperaktivní neposedná holčička. Potřebuji hodně aktivity a páníčky, kteří pro mě budou mít dostatek vyžití, ale i trpělivosti, neboť jsem taková malá tryskomyška. Jsem nejroztomilejší bílé klubíčko, ráda se mazlím a hraju si, každá věc mě zajímá a střemhlav letím za vším, co mě zaujme. Naučila jsem se na vodítku, ake na volno mě pouštět nesmíte, zatím nemám žádné přivolání, zkratka jsem neposedná Hermínka, co hledá milující a zodpovědné páníčky.”

Hermína je maličká fenečka, asi do 3 let stará, předala nám ji paní, které ji dal starý pán, který absolutně nezvládal její aktivitu a temperament. Hermínka je jako čertík z krabičky, neustále v pohybu, neposedná a nesoustředěná. Je to jinak velmi roztomilá a hodná fenečka, ráda se pomazlí a hraje si, venku chodí hezky na vodítku, bez něj nelze. S pejky vychází bez problémů, ale hodí se s píše k nějakému stejně hravému a malému pejskovi, se kterým se vyřádí. Nehodí se ke psím seniorům, kteří už potřebují svuj klid, k malým dětem, s kočkami nevíme.

Hermínka je nerada sama doma, bývá hlučná a pláče po společnosti a pozornosti. Váží do 3 kil, všude se vám vejde s sebou, je hodně aktivní a zvědavá, lítá hlava, nehlava za první věcí, která ji zaujme je to malá kaskaderka. Určitě potřebuje zodpovědné a ostražité majitele, kteří na ní dají pozor, nepohrdne psím kámošem a uvítá stálou lidskou společnost svých páníčků. Bude potřebovat hodně lásky, důlednosti a trpělivosti a bezpečí.

Hermínka přišla o jedno oko, přijela k nám se starým zraněním, kdy oko bylo již vyteklé a zbytky se musely odstranit. Tím jak je sama o sobě divoška v kombinaci s mírně omezenějším viděním, občas může špatně odhadnout vzdálenost a do něčeho narazit, velmi rychle se ale s nastalou situací vyrovnala a neční jí větší potíže.

Hermína je odčervená, odblešená, čipovaná, kastrovaná, bude očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Praze. Info o vás pište na mail : Iveta@docaskydede.cz, tel : 608 875 523 nebo tel: 602 259 705

Na pejska přispěli

Ivana Raisová 200 Kč
Tereza Hlaváčová 250 Kč
Hana Marikova 500 Kč
Lucie Krupíková 100 Kč
Anonymní dar 200 Kč
Zuzana Partlová 100 Kč
Pavel Brož 500 Kč
Anonymní dar 150 Kč
Hana Konečná 1 000 Kč
Celkem 3 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 000 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 000 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docaskydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019326

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila