Kimmy, útulek Žim

Kimmy je aktivní veselá fenka, menší kříženka boxera, která váží jen 20 kg.

Prožila si za svůj život už dost a teď hledá konečně domov plný lásky a pochopení. Má stále hodně energie na rozdávání a bude parťákem pro někoho, kdo má raději procházky než válení na gauči.

Kimmy umí zároveň i v klidu odpočívat, čekat, až přijdete z práce, je velmi čistotná a zvyklá na život v bytě, kde nic neničí ani neštěká.

Je jí 6-7 let. Dostala se k nám před rokem a půl ve vysokém stadiu březosti a porodila 12 štěňat. Mimina ji vyloženě vysála, zhubla na kost, pomáhali jsme ji příkrmy, jinak by to asi nepřežila. Nakonec všechno zvládla, štěňata našla domov a Kimmy také.

Bohužel její štěstí trvalo jen rok, teď se nám najednou vrátila z adopce s informací, že vyjíždí na psy a občas i na lidi. V útulku se takto neprojevovala ani před adopcí, ani teď po roce, kdy opět vítá všechny návštěvy a do smečky psů zapadla bez problému.

Je možné, že v domově se opravdu chovala jinak a bránila si své členy rodiny, ale rozhodně se umí chovat vzorně, jde tedy jen o správný přístup a výchovu.

Kimmy si zaslouží najít ten nejúžasnější domov, dokáže dát člověku hodně radosti a pozitivní energie i přes všechno, čím si prošla. Ráda si hraje, chodí na procházky, mazlí se, je velmi kontaktní a své lidi miluje.

Do adopce odejde kastrovaná, očkovaná, odčervená, odblešená, čipovaná, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení finančního příspěvku. Kontakt 736 769 601.

Na pejska přispěli

Jana Pěkná - přesunuto z Kimmy na Bibi 100 Kč
Yvona Svobodová 3 000 Kč
Celkem 3 100 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 3 100 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 3 100 Kč z 3 000 Kč

0

Informace o útulku

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2019205

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila