Molly, Cool Critters

Molly, fenka, kříženka, 6 let stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Větší střední velikost, 20kg.

Molly je milující duše, která naprosto zbožňuje lidskou pozornost, jakmile se cítí dostatečně klidně a důvěřuje vám. Cítí se líp spíš v blízkosti žen než mužů. Zpočátku je trochu plachá a chvíli jí trvá, než se osmělí, ale když si zvykne na nové prostředí a novou situaci, je to ten nejšťastnější pes, s jakým se kdy setkáte! Její absolutně nejoblíbenější věcí na světě je podřimování, ideálně opravdu dlouhé podřimování, což z ní dělá vcelku nenáročného psa. Dejte jí jídlo, vodu a pelíšek na spaní a ona nebude chtít nic víc.

Molly většinou podřimuje, když je doma, ale jakmile ji vezmete ven, je z bláznivá radostí, poskakuje, běhá a je hravá. Naprosto miluje běhání, umí být rychlá jako střela. Molly je velmi dobře vychovaná na vodítku i bez něj, ráda zdraví cizí lidi a s dětmi je v pohodě, ale myslíme si, že by jí nejlépe vyhovoval buď domov bez dětí a nebo se staršími klidnými dětmi.

Je velmi milá a chytrá. Molly je zvyklá žít v domácnosti a tento život jí velmi chybí. Je čistotná a dobře chodí na vodítku. Není ráda sama, takže by pro ni byl ideální takový páníček, který pracuje z domova nebo je již v důchodu. Zvládá život ve městě i cestování MHD, ale na venkově by se jí určitě líbilo ještě víc.

Ostatní psy většinou toleruje, ale v blízkosti lidí a jídla velmi žárlí, takže pro ni bude lepší, když bude doma jedináčkem.

Pro Molly hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 3 000 Kč
Bára Jirásek 500 Kč
Miroslava Doleželová 500 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Cool Critters z.s.
Kadlín 21, 277 35 Mšeno u Mělníka
607 901 042‬
hello@coolcritters.org
https://coolcritters.org/cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023088

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila