Nobby, Cool Critters

Nobby, pejsek, kříženec, přibližně 4 roky starý. Je kastrovaný, očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Menší střední velikost, 15 kg. Málo až středně aktivní, nepotřebuje dlouhé výlety.

Nobby má v našem srdci zvláštní místo. Když k nám přišel, byl to divoký nesocializovaný pes, snažil se ze strachu kousnout každého, kdo se k němu přiblížil. Měsíce nám trvalo než jsme mu mohli nasadit obojek. A teď si chodí vyparáděný v růžovém postroji :D Čas a trpělivost hrály zásadní roli. Dali jsme Nobbymu prostor, aby si na nás zvykl a uklidnil se a mohl nám začít důvěřovat.

Z Nobbyho je teď úplně jiný pes. Vychází dobře s ostatními pejsky, užívá si lidskou pozornost a mazlení, je dokonce v pohodě i s dětmi. Ale důvěřujeme mu pro jistotu jen v případě starších dětí, které chápou, jak se k němu mají chovat. K malým dětem ho nedoporučujeme.

Nobby zvládá krásně chůzi na vodítku, vůbec netahá. Ale ještě není 100% čistotný. Může žít uvnitř a nebo venku, ideální by pro něj byl domov u klidné rodiny, která žije někde na venkově. Někde, kde by měl zahradu a kde by mu noví páníčci dali tolik času, kolik potřebuje na to, aby si na ně zvykl a mohl si užít, že má konečně poprvé v životě ten pravý domov.

Co získáte na oplátku: věrného společníka, který bude střežit váš pozemek, spoustu mazlení, veselé tanečky v době krmení, hromaditele pískacích hraček, správného frajera, který vychází bez problému se všemi ostatními psy a v pohodě toleruje i kočky.

Pro Nobbyho hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤

Na pejska přispěli

Jitka Chvapilová 1 200 Kč
Marcus Berg 500 Kč
Petr Koudelka 400 Kč
Katarína Votíková Selešová 400 Kč
Brázdová Libuše 300 Kč
Anonymní dar 400 Kč
Dagmar Jindrová 800 Kč
Celkem 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Cool Critters z.s.
Kadlín 21, 277 35 Mšeno u Mělníka
607 901 042‬
hello@coolcritters.org
https://coolcritters.org/cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2023006

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila