Toníček, Dočasky De De

“Mým domovem bylo Peklo a měl jsem to štěstí, že jsem s ostatními 40 ti pejsky, mohl odjet pryč. Jmenuji se Tonda a bude mi kolem 3 -4 let, žili jsme jako smečka v Domě hrůzy ve výkalech, nepořádku a bez veškeré péče, množili se mezi sebou a náš život připomínal Horor na Zemi. Záchrana přišla, když zemřel náš pán a my konečně směli poznat lepší život. Jsem kříženec buldočka a pinče, bázlivý kluk, ale velmi milý a mazlivý, co teprve poznává, o čem psí štěstí a spokojenst může být. Jsem zvyklý na ostatní pejsky, proto, prosím, mějte pro mě doma další psí kamarádku, se kterou se můžu tulit a dovádět. Potřebuji laskavý a vlídný přístup, abych k vám získal důvěru a zahořel láskou, potřebuji zodpovědné a milující páníčky, váš Tonda.”

Toníček je další milé rozkošné stvoření z Pardubického pekla, zachráněných pejsků. Jsou mu asi 3- 4 roky, váží 5kilo. Jako ostatní se zpočátku velmi bál a nic neuměl. Jakmile si na vás zvykne, je z něj úžasný mazlivý kluk, kterého si každý zamiluje okamžitě. Chodit ven je pro něj stále ještě důvod ke strachu, ale venku již na vodítku a bezpečném jištění kšíry, chodí vcelku hezky. Je to smečkový pejsek, zvyklý na psí kámoše a kamarádku doma bude bezpodmínečně potřebovat, ideálně stejně velkou, milou a hravou, jako je jeho sestřička Tonička (ideálně jsou k adopci společně) Jsou na sebe odmala zvyklí a celkem i závislí, nedají bez sebe ani ránu. Toníček je aktivní, rád si hraje a dovádí, na dlouhé procházky a výlety však není úplně stavěný. Má vrozeně deformovanou jednu zadní nožku, které potřebuje ulevovat. Jeho vada není aktuálně k chirurgickému řešení, avšak v případě potřeby jakékoli ortopedické operace v budoucnu, jsme připraveni tuto řešit v naší režii na pražské klinice Ivet. V jeho hrátkách ani pohybu mu však tento drobný hendikep nijak nevadí. (Vada je způsobená nekontrolovaným chovem a příbuzenským množením.) Toníček se nehodí k malým dětem ani pokročilým seniorům. Hledáme zodpovědné milující majitele, bydlení v domě se zahrádkou bez schodů (musí se nosit) bezpečné jištění při venčení i doma (umí šplhat přes nízký plot, ohrádku) Tonda je miláček, úžasný andílek, co potřebuje hodně lásky, mazlení a vyžití s dalším pejskem. Ideálně s Toničkou, na kterou je zvyklý, spolu si vystačí v hrátkách a dovádění, mají se moc rádi. Toníček je odčervený, odblešený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Praze. Info o vás pište na mail : Iveta@docaskydede.cz, tel : 608 875 523 nebo tel: 602 259 705 .

Na pejska přispěli

Marcela Kassai 150 Kč
M.TRUHLÁŘOVÁ 500 Kč
Lucie Švecová 500 Kč
MIchaela Mrázková 500 Kč
Anonymní dar 500 Kč
Celkem 2 150 Kč

věci na jízdu autem, kloubní výživu, čistící prostředky, kšíry s vodítkem, hračku, pamlsky

Vybráno 1500 Kč z 5 000 Kč

Miska

Vybráno 650 Kč z 3 000 Kč

Vybráno celkem 2 150 Kč z 8 000 Kč

0

Informace o útulku

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2, 142 00 Praha 4-Lhotka
602 259 705
olga@docadkydede.cz
https://www.docaskydede.cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2021045

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila