Velký projekt - Cool Critters - hračky a obleček

Nobby k nám přišel jako vystrašený, nesocializovaný a nedůvěřivý pejsek. Nechtěl mít s lidmi nic společného a když cítil, že narušují jeho osobní prostor příliš drze, oháněl se po nich. Potřeboval čas a moře trpělivosti, aby se svého strachu zbavil. Trvalo víc než rok, než jsme ho mohli začít nabízet k adopci. Ale za tu dobu ušel Nobby opravdu dlouhou cestu, stal se z něj mazlivý a přátelský psí kluk, který je připravený nabídnout celé své srdce. Potřebuje k sobě trpělivého a laskavého člověka, takového, který má s plachými psy zkušenost. Ale jsme si jistí, že s tím správným páníčkem budou opravdu dokonalými parťáky.

Bohužel vyšetření ukázalo, že Nobby je pozitivní na srdeční červivost. Nyní prochází standardní léčbou a jakmile bude prohlášen za uzdraveného, může být oficiálně adoptovaný. Do té doby však doufáme, že by mohl najít nejprve dočasnou péči, aby se mohl léčit v domácím prostředí. Za předpokladu, že by nová rodina dodržela všechna potřebná pravidla, by u nich mohl být spokojený a rozmazlovaný. Azyl by uhradil veškeré náklady na léčbu a k podpisu adopční smlouvy by došlo až poté, co bude úplně v pořádku.

Nobby je pejsek střední velikosti (15kg), středního věku a velikého charakteru. Kromě domova pro sebe by si totiž moc přál pomoc pro svou kamarádku Dotty. Nobby má rád ostatní pejsky, obzvlášť k fenkám se chová jako gentleman. A maličká psí princezna Dotty potřebuje opravdu všechnu pomoc, kterou jen může dostat.

Dotty je teprve štěňátko. Má defekt komorového septa, jinak známý jako díra v srdci. Malá vada může zůstat léta nepovšimnuta, ale Dotty má bohužel velkou vadu, se kterou už se narodila.
Jsou jen tři možnosti, jak jí pomoci. První možností je operace – kterou podle názoru našeho kardiologa může provést pouze jeden chirurg v Evropě. Tento chirurg je v Miláně v Itálii a ani u něj není zaručeno, že Dotty vyléčí. Náklady na takovou léčbu by se vyšplhaly na tisíce eur. Druhá možnost jsou léky, které jí pomohou žít co nejnormálnější život, dokud nenastane její čas. Třetí možností je bohužel už jen eutanazie.
Proto jsme se rozhodli nechat Dotty prožít co nejlepší štěněcí život v lásce a pohodlí v dočasné péči. Chceme jí sehnat kabátek na zimu, aby neprochladla. A hlavně velké množství interaktivních hraček (hlavolamů a lízacích podložek a podobných), aby měla jak se konstruktivně zabavit a unavit, když se kvůli své nemoci nesmí fyzicky namáhat.

Váš dar jí pomůže prožít radost, která snad alespoň trochu vyváží smůlu, která ji potkala hned při narození. Předem všem dárcům moc děkujeme.

Na pejska přispěli

Mery H 1 900 Kč
Anonymní dar 100 Kč
Dagmar Jindrová 800 Kč
M. TRUHLÁŘOVÁ 500 Kč
Gabriela Errazola 700 Kč
Celkem 4 000 Kč

hračky a obleček (splněno)

Vybráno 4000 Kč z 4 000 Kč

Miska (splněno)

Vybráno 0 Kč z 0 Kč

Vybráno celkem 4 000 Kč z 4 000 Kč

0

Informace o útulku

Cool Critters z.s.
Kadlín 21, 277 35 Mšeno u Mělníka
607 901 042‬
hello@coolcritters.org
https://coolcritters.org/cz/

Platební údaje

Číslo účtu: 213870886/0600

Variabilní symbol: 2022220

IBAN:

SWIFT kód BIC:

Pokud si přejete, aby se Vaše jméno objevilo mezi dárci a zároveň chcete dostávat zprávy o pejskovi, klikněte na tlačítko Chci přispět pejskovi výše.

Dárcovská SMS

Odeslání SMS ve tvaru níže na 87 777
30 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera30
60 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera60
90 Kč - DMSmezeraPESVNOUZImezera90

Zasláním DMS přispíváte na činnost Nadačního fondu PES V NOUZI. Více na www.darcovskasms.cz

Transparentní účet

Transparentní účet projektu Psí přání 213870886/0600

DarujSpravne.cz

Využijte také platební systém DarujSpravne.cz pro zaslání Vašeho příspěvku online.

Inspirováno projektem Kočičí strom splněných přání www.kociciprani.cz
© Nadační fond PES V NOUZI & Pet Heroes, z.s.

Navrhla a vytvořila